Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Den Země - výsledky

Výsledky Den Země 


Vážení rodiče, paní učitelky, páni učitelé, žáci, studenti a v neposlední řadě mílí autoři, prvně  bychom vám rádi poděkovali za zaslané příspěvky do soutěží.

Nesmírně si vážíme, že v této složité době jste si našli čas a především chuť zúčastnit se našich soutěží.

 

Literární soutěž

V letošním roce jste nám zaslali celkem 63 příspěvků. (kategorie L1: 46, kategorie L2: 11, kategorie L3: 6)

Porota kvitovala vysokou autorů a to napříč všemi kategoriemi.
Příspěvky hodnotili tři porotci nezávisle na sobě. Celkově bylo možné dosáhnout 90 bodů.

1. místo: povídky s počtem bodů 90-86
2. místo: povídky s počtem bodů 85-82
3. místo: povídky s počtem bodů 81-76

Výsledková listina: 
Výsledková listina 2020-2021.pdf 
 

 

Výtvarná a keramická soutěž

V rámci výtvarné a keramické soutěže jsme vyhodnocovali práce z letošního i loňského roku ve 4 kategoriích podle věku a kategorii keramika. Celkem jsme nám poslali  279 prací a část z nich budete moct vidět na výstavě v Nákupním centru Géčko, která bude probíhat v květnu letošního roku.

Výsledková listina:
Výsledková listina 2020-2021_výtvarná.pdf 

 

Foto soutěž

V letošním roce jste nám poslali celkem 121 fotografií napříč třemi kategoriemi.

Výsledková listina: 
Výsledková listina 2020-2021_foto.pdf Bohužel v letošním, stejně jako loňském, roce se neuskuteční akce Den Země v prezenční formě. Neproběhne tak ani tradiční vyhlášení výsledků a předání cen výhercům přímo na akci Den Země.

 

Děkujeme za pochopení.

Oficiální “vyhlášení” 
je nám to líto, ale ani teď ke konci května vzhledem k aktuální epidemiologické situaci není možné uspořádat osobní slavnostní předávání odměn vítězům soutěží v rámci akce Den Země, a proto jsme se rozhodli, že je budeme zasílat poštou. Vítěze budeme kontaktovat.
Děkujeme za pochopení.

 
Ještě jednou vám všem moc děkujeme a doufáme, že nám zašlete své povídky, fotografie a výtvarné práce i v dalších ročnících soutěže.