Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Příběhové hry

Vzdělávací hry pro děti na prvním stupni základních škol o odměny.


Naše příběhové hry pro děti jsou vyprávěné prostřednictvím videí, úkolů a šifer. 

Ve hrách využíváme šifry ve smyslu hádanek a úkolů, které má s trochou selského rozumu, všímavosti, tvořivosti, a hlavně trpělivosti šanci vyluštit úplně každý. Jsou připraveny tak, aby rozvíjely dovednosti, pobavily  a po vyluštění přinesly dobrý pocit z překonané překážky. Jsou přizpůsobeny uvedenému věku dítěte. 

 

NABÍDKA HER:

12 měsíčků 

Hra zaměřena na rozvoj matematických a logických dovedností motivovaná pohádkou 12 měsíčků.

12 měsíčků 1. třída.pdf 
12 měsíčků 2. třída.pdf 
12 měsíčků 3. třída.pdf 
12 měsíčků 4. třída.pdf 
12 měsíčků 5. třída.pdf 

 

připravujeme: Pirát gentleman

 

DENÍK ÚSPĚŠNĚ DOKONČENÝCH HER

Získejte odměnu za úspěšné dokončení her.
Za dokončení každé hry vám emailem zašleme nápelku, kterou si můžete nalepit do deníku. Za 10 různých nálepek získáte krásnou odměnu na naší recepci.