Novinky

18.01.2019 Nové technické kroužky!!!

Připravili jsme pro Vás k druhému pololetí novinku a to kroužky 3D pero a 3D modelování a tisk. Přihlásit se můžete online i na recepcích střediska.

Výlet do ZOO a Dinoparku Vyškov

V rámci programu Máme rádi zvířata pořádá naše Středisko volného času Ostrava - Zábřeh pravidelné celodenní EKO-výlety a výlety do zoologických zahrad.
Výlety jsou určené pro děti, ale také rodiče s dětmi, prostě pro všechny, kteří mají rádi zvířata a chtějí s námi vyjet za zábavou.
Pro děti je vždy připraven zajímavý program, soutěžní pracovní listy, nahlédnutí do "zákulisí" ZOO, případně komentovaná prohlídka a beseda s chovateli. Pokud budete mít zájem rozšířit naše řady a poslat s námi na celodenní výlet za zvířátky i vaše dítě, budeme jenom rádi:-)
Výlet do ZOO Vyškov se uskuteční v sobotu 2.6.2018. Sraz účastníků je na nádraží Svinov mezi 8:15 a 8:30 a předpokládaný návrat je v 18:15. Cena výletu je 450,- Kč za osobu a v ceně je zahrnuta doprava tam i zpět, místenky, vstupné do ZOO, program, pedagogický dozor a sladké i věcné odměny.
V případě zájmu se prosím co nejdříve nahlaste na této adrese. Do 31.5.2018 je nutné se závazně přihlásit a uhradit platbu. Pozdější přihlášení vzhledem k organizaci a zajištění jízdného a místenek bohužel nebude možná. Děkuji za pochopení.

Kód 176321
Název Výlet do ZOO a Dinoparku Vyškov
Termín konání 02.06.2018 08:00 - 18:00
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Hana Střeláková
Věková skupina 1-99 let
Sraz účastníků Nádraží Svinov
V ceně zahrnuto Doprava, vstupy, program, dozor, odměny
Jiná ujednání nutná závazná přihláška předem
Cena 450,- Kč