Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Opatření v SVČ

22.09.2020


Vážení rodiče a klienti,
od 14.9.2020 zahajujeme postupně činnost v našich kroužcích. Některé z našich kroužků budou začínat ještě v týdnu od 28.9.2020. 

Jsme rádi, že se současná pandemie koronaviru nepodepsala na chuti dětí a vaší věnovat se také vzdělávání neformálnímu. V letošním školním roce nabízíme přes 160 kroužků na 3 střediscích. K dnešnímu dni máme zapsáno přes 1100 klientů, což je více o 270 klientů, než jsme měli zapsáno ke stejnému dni v předchozím roce. Do jisté míry je to způsobeno novinkami v této oblasti a on-line přihlašováním. Nicméně nemůžeme opomenout vaši chuť a odvahu a za to bychom vám všem chtěli z celého srdce poděkovat. 

Současná situace okolo pandemie koronaviru je nejistá. Od začátku školního roku bylo uzavřeno několik škol po celé ČR. Nejen v této souvislosti došlo ke zpřísnění podmínek také pro školy a školská nařízení. Budeme se ze všech sil snažit, aby k této situaci nedošlo i u nás. 

K mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví přidáváme i několik pravidel, které mají za cíl ochránit co největší počet lidí před nákazou koronavirem a případnou karanténou ostatních účastníků či zaměstnanců školy. 

1) Klienti budou ve všech prostorech, včetně učeben, nosit ochranu úst a nosu. Výjimku tvoří sportovní/pohybové kroužky a hudební kroužky. 

2) Pedagogičtí zaměstnanci budou při výuce, pokud se aktivně nezapojují do pohybové/sportovní či hudební aktivity, nosit respirátory s účinností ochrany FFP2. V případě výskytu onemocnění covid-19 u některého z dětí, tak nebude ohrožen chod jiných kroužků daného pedagoga.

3) Všem klientům a doprovodu vstupujícím do budovy bude poskytnuta dezinfekce rukou.

4) Nebudou pořádány vnitřní akce na stání podléhající omezení počtu do 10 osob.

5) Pedagogičtí zaměstnanci budou při akcích ve vnitřních prostorech nosit respirátory s účinností ochrany FFP2. 

6) U vnitřních akcí bude omezen počet klientů, v souladu s nařízením, na počet míst k sezení. 

Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví ke stažení zde:
1) Ochrana dýchacích cest 
2) Omezení provozu 
3) Omezení hromadných akcí