Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Distanční výuka

26.01.2021

 
Vážení rodiče, milí klienti,
bohužel epidemiologická situace se nelepší a nám stále není umožněna prezenční výuka. Vzhledem k tomu, že od 1.2.2021 začíná 2. pololetí, tak jsme se rozhodli, tam kde je to možné, přistoupit k výuce distanční.

V případě, že se epidemiologická situace zlepší a nám bude umožněno otevřít prezenčně, tak vás o této skutečnosti budeme informovat a automaticky přejdeme na výuku prezenční. Stejně jako v loňském roce se budeme snažit naplnit garantovaný počet lekcí (15). A to buď distančně, prezenčně, nebo kombinací obou forem.

Záležet však bude na tom, kdy a za jakých podmínek k znovuotevření dojde. V případě, že bychom nebyli schopni počet garantovaných lekcí naplnit, tak vám na základě vaší žádosti vrátíme celou, popřípadě poměrnou část vratky za neodučené lekce, a to na konci školního roku 2020/2021.

Bohužel nejsme schopni vám v tuto chvíli podat přesnější informace. Jakmile to bude možné, tak vám je zašleme na e-mail uvedený v přihlášce.

Pokud je kroužek, který navštěvujete vy nebo vaše dítě uveden v tabulce níže, tak obdržíte na email uvedený v přihlášce konkrétní informace k fungování kroužku.

Pokud kroužek níže v tabulce uveden není, pak čekáme na možnost prezenční výuky. Distanční výuka v tomto případě nebyla možná. Nicméně i v tomto případě se budeme snažit naplnit počet garantovaných lekcí a to formou náhrad kroužků jako v předchozím školním roce.

Děkujeme za pochopení
Bc. David Střelák
ředitel SVČ


Tabulka distančně otevřených kroužků.pdf