Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Výzva pro předškoláky

30.03.2021

Jaro je tu, zimě definitivně odzvonilo! ☀️☔️
Proto máme pro všechny předškolní děti tuto JARNÍ VÝZVU 30 JARNÍCH AKTIVIT.
Zapojit se může úplně každý předškoláček - pravidla jsou jednoduchá - během jara (tedy až do 21. června) splnit všech 30 úkolů.
Budeme rádi, pokud se s námi třeba v emailu či na našem Facebooku https://www.facebook.com/svczabreh podělíte o fotku či nějaký veselý zážitek při plnění úkolů.
Pokud děti budou mít všechny úkoly hotové, napište mi prosím mail na klara.sidlova@svczabreh.cz a obratem pro děti obdržíte krásný jarní diplom k vybarvení. Na recepci SVČ Ostrava-Zábřeh pro ně nachystáme i malou drobnost.

Seznam úkolů si můžete vytisknout po rozkliknutí obrázku nahoře.

Tak krásné jarní dny všem!