Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Omezení vstupu do budovy

15.10.2021

Vážení rodiče,
 
vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci nejen v MSK, ale v celé ČR a k povinnosti dodržovat rozestupy 1.5 metrů mezi osobami ve vnitřních prostorách (mimořádného opatření - omezení maloobchodního prodeje a služeb), nebude umožněn vstup doprovodu klientů do budovy SVČ:
  • Klienti, kteří se účastní kroužků, vcházejí do budovy samostatně bez doprovodu rodičů a jiných rodinných příslušníků.
  • U vstupních dveří budou na děti čekat naši zaměstnanci, kteří si je od vás vyzvednou.
  • Výjimku má doprovod předškolních dětí, kteří převlékají své děti v šatnách. Při pohybu po budově musí mít řádně nasazenu ochranu dýchacích cest. Po převléknutí dětí budovu opouští a vrací se do ní opět až na pomoc s převléknutím dítěte.
  •  Po ukončení kroužku vám naši zaměstnanci dítě přivedou opět před budovu, kde vám je předají. 
Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.