Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Potvrzení pro zdravotní pojišťovny

02.09.2020

Vážení rodiče, klienti SVČ, 
 
v případě žádostí o vystavení potvrzení o úhradě, Vám oznamujeme tento postup:

  • Účast na LT, PT  ( stáhnout tiskopis ze ZP a dopsat jméno a příjmení žadatele)
  • Účast v ZÚ a kurzech (napsat žádost se jménem a příjmením žadatele docházejícího do ZÚ nebo kurzu  a  název ZÚ nebo kurzu  (tiskopis o úhradě Vám vystavíme my)
 Poté :  
  • buď žádost zaslat na e-mail : personalistka@svczabreh.cz
  •  nebo podat žádost osobně na recepci SVČ O-Zábřeh, Gurťjevova 8
 
Z pravidla do 3 dnů, námi potvrzený tiskopis, bude možné vyzvednout opět na recepci SVČ O-Zábřeh, Gurťjevova 8.

Děkujeme