Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Škola boxu kondiční - pro dospělé

Kroužek pro dospělé - Kondiční box pro mládež i dospělé ženy a muže je jeden z nejlepších sportů k upevnění zdraví a sebevědomí, posiluje celé tělo a tvaruje postavu. Odbourává stres a navozuje psychickou pohodu.

Na našich lekcích vycházíme ze základů techniky a taktiky boxu, naučíme se správně zahřát a rozcvičit celé tělo, speciálním cvičením zlepšíme svou koordinaci, rychlost, sílu i vytrvalost, užijeme si spoustu zábavy během různých doplňkových cvičení, a na závěr se uvolníme a protáhneme, abychom z tréninku odcházeli s dobrým pocitem, fyzicky unavení, zato duševně odpočatí a nabití energií.

Kurz je nezbytný pro všechny z vás, kteří chcete boxovat závodně, a je ideální také pro rodiče dětí navštěvující kroužky ŠKOLA BOXU PŘÍPRAVKA a ŠKOLA BOXU ZAČÁTEČNÍCI, protože zde získáte návod, jak si s dětmi zorganizovat společný domácí kvalitní trénink, a tím kromě zlepšení svých dovedností získáte i nový společný koníček, který vás s vašimi drahými potomky ještě více sblíží. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.

K dispozici máme kompletní sadu pomůcek, jako např. boxovací pytle, hrušky, punchball, švihadla, žebřiny, míče, tenisáky, expandery, frekvenční žebřík, žíněnky, aj.

Získané dovednosti a znalosti využijete v ringu i v jakémkoliv kondičním cvičení pro zdraví.

Kód 201507
Název Škola boxu kondiční - pro dospělé
Místo konání SVČ Dubina
Hlavní vedoucí Petr Maršálek
Věková skupina 15-99 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 14.09.2020
Datum ukončení 07.06.2021
Dny konání PO 18:00-19:00
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno