Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Keramika pro děti začátečníci - Dubina

Kroužek je určen pro děti ve věku 6-12 let. V tomto kroužku se děti naučí pracovat s keramickou hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování.
Kroužek keramiky rozvíjí jemnou motoriku, manuální zručnost a prostorovou i výtvarnou představivost. Veškeré výrobky si děti po vypálení odnáší domů.
V případě distanční formy výuky kroužek poběží. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál na recepci SVČ Dubina. Samotná hodina pak poběží online skrze platformu Microsoft Teams. Výrobky k vypálení klient přinese opět na recepci.

Kód 211101
Název Keramika pro děti začátečníci - Dubina
Místo konání SVČ Dubina
Hlavní vedoucí Aneta Žilinská
Věková skupina 6-12 let
Cena 1. pololetí 1100,- Kč
Datum zahájení 22.09.2021
Datum ukončení 26.01.2022
Dny konání ST 15:00-16:30
Volná místa Volno