Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Angličtina pro předškoláky 1- Gurťjevova

Kroužek je určen dětem od 4 - 7 let. Hravou a zábavnou formou se děti naučí základy angličtiny a budou rozvíjet komunikaci ve skupině svých vrstevníků. Děti se naučí ruzná říkadla a písničky, osvojí si nová slovíčka a budou umět počítat v angličtině.

TERMÍN TOHOTO KROUŽKU BUDE UPŘESNĚN V ZÁŘÍ DLE VYSOKOČKOLSKÉHO ROZVRHU LEKTORKY. NICMÉNĚ KROUŽEK BUDE SMĚŘOVÁN NA ČTVRTEK.


V případě přechodu na distanční formu kroužek angličtiny poběží online.


Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111201
Název Angličtina pro předškoláky 1- Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Dorka Klegová
Věková skupina 4-7 let
Cena 1. pololetí 650,- Kč
Datum zahájení 04.10.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 16:00-17:00
Volná místa Poslední místo!