Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Badminton začátečníci 1 - Gurťjevova

Kroužek Badminton je určen pro děti od 7 do 15 let. Badminton je Olympijský sport a patří k nejrychlejším raketovým sportům. Děti se zde naučí správné držení rakety, odpal bekhendem a forhendem, podání, základní údery - klír, drop, drajv a smeč. Naučí se pravidla tohoto sportu, které využijí ve dvojhře nebo čtyřhře. Postupně si zde budou zdokonalovat techniku a taktiku úderů, správný pohyb po kurtu. Příprava na soutěže a turnaje. Zlepšování fyzické kondice, motivace ke sportu, upevňování kolektivu při týmové hře a dodržování pravidel FAIR PLAY.Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online. Děti naučí v omezené míře základní pravidla tohoto sportu, správné držení rakety, postupně si zde budou zdokonalovat taktiku úderů. Zlepšování fyzické kondice, motivace ke sportu formou online tréninků.

Kód 111502
Název Badminton začátečníci 1 - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Tomáš Robenek
Věková skupina 7-15 let
Vybavení na kroužek vlastní raketa
Cena 1. pololetí 750,- Kč
Datum zahájení 21.09.2021
Datum ukončení 07.06.2022
Dny konání ÚT 16:30-17:30
Kontakt Tomáš Robenek
Volná místa Obsazeno