Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Barvínek - Gurťjevova

Kreativní kroužek pro všechny šikovné a tvořivé předškoláky a jejich maminky. Netradiční kreativní činnosti, výtvarné postupy a mnoho originálních výrobků pro radost. Tvořte společně s dětmi. Děti se naučí základy tradičních i netradičních výtvarných technik, míchání barev, kresbu, modelování, tvoření z keramické hlíny, práci z přírodních materiálů a mnoho dalšího.V tomto kroužku musí mít přihlášku i platbu jak dítě, tak i rodič.V případě přechodu do distační podoby kroužky se náplň nijak neliší. Veškerý výtvarný materiál vám budeme průběžně chystat k vyzvednutí na recepci SVČ.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111301
Název Barvínek - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Slivoňová
Věková skupina 4-7 let
Jiná ujednání Platí každá osoba, tedy rodič i dítě.
Cena 1. pololetí 300,- Kč
Datum zahájení 22.09.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 16:00-17:00
Volná místa Volno