Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Dance Fitness - Gurťjevova

Kroužek je určen pro děti ve věku 10-18 let. Dance fitness patří k moderním a velmi populárním tanečním cvičením. Děti se v každé hodině nejprve rozehřejí, poté je čekají zábavné taneční sestavy a choreografie v rytmu moderní a latinsko-americké hudby a nakonec závěrečné zklidnění a protažení.V případě, že kroužek bude otevřen v distanční formě, děti budou nacvičovat Dance Fitness z pohodlí svého pokoje stejným způsobem, jako by byly na hodině v tělocvičně. Budou potřebovat pouze připojení k internetu a zařízení s webkamerou (nepovinná, ale doporučuje se).

Kód 111603
Název Dance Fitness - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Michaela Kozubková
Věková skupina 10-18 let
Cena 1. pololetí 500,- Kč
Datum zahájení 20.09.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 16:00-17:00
Volná místa Přijímáme náhradníky