Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Dobrotky v pondělky

Kroužek je pro všechny, kdo rádi vaří a jí a jsou ve věku 8-15 let. V kroužku se děti naučí připravovat chutné pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Vyzkouší si teplou i studenou kuchyni - předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty, zákusky a během přípravy jídel se seznámí s etiketou stolování, hygienickými zásadami a pravidly zdravé výživy. Každý tak získá sadu receptů, které otestuje na vlastních chuťových pohárcích.

Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online a každý účastník potřebuje jen vybavení vlastní kuchyně. Každý týden pak dostane seznam surovin, které je potřeba si obstarat.

Kód 111402
Název Dobrotky v pondělky
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Aneta Kiková
Věková skupina 8-15 let
Cena 1. pololetí 750,- Kč
Datum zahájení 20.09.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 16:30-18:00
Volná místa Přijímáme náhradníky