Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Dračí doupě pro nejmenší

Dračí doupě pro nejmenší ve věku 7-10 let:
Dračí doupě je česká hra na hrdiny situovaná do fantasy světa, kde se z hráčů stanou hrdinové ovlivňující děj příběhu (Hobit/Pán prstenů). Z této hry budou vycházet jednotlivá pravidla, nicméně Dračí doupě pro nejmenší se bude odehrávat v dětem známých světech jako jsou Šmoulové, Jak vycvičit draky, 7T, Lví hlídka, Jurský svět a podobně. Děti si vytvoří svou postavu/svého hrdinu a s ním budou postupně procházet předem připravená dobrodružství. Postupně si tak budou své hrdiny vylepšovat. Nenásilnou formou si rozšíří znalost dalších pravidel potřebných k používání získaných schopností a dovedností. Jednotlivá dobrodružství budou volena vzhledem k věku dětí, tak aby zažily spousty zábavy, napětí a humoru.
Co se děti naučí:
1) Základní pravidla pro hru Dračí doupě.
2) Zlepší si svou představivost.
3) Zefektivní komunikaci mezi sebou a rozšíří slovní zásobu.
4) Naučí se spolupracovat při jednodušších i složitějších úkolech.


Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online přes portál Roll20.net + MS Teams.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111404
Název Dračí doupě pro nejmenší
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí David Střelák
Věková skupina 6-9 let
Cena 1. pololetí 550,- Kč
Datum zahájení 23.09.2021
Datum ukončení 09.06.2022
Dny konání ČT 16:00-17:00
Volná místa Poslední místo!