Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Dramaťák

Dramatický kroužek pro děti školního věku (7-15 let). Děti si formou dramatické hry osvojí lidské jednání, mezilidské vztahy, práci s divadelními prostředky, správnou výslovnost, pohybové aktivity, vyzkouší si monology, dialogy.
V dramatické výchově se vychází z přirozené dětské napodobivé hry, která je založena na přeměně, v níž se účastníci hry a vše, co je do hry zahrnuto (prostor, předměty, zvuky), stávají něčím nebo někým jiným než v realitě a vstupují do fiktivního světa, ve kterém je místo pro každého. V dramatickém kroužku najdou uplatnění děti hyperaktivní, které nemají trému a rády se předvádějí. Děti mírnější povahy se zbaví ostychu a naučí se osobní suverenitě a výraznému osobnímu projevu.
V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

TERMÍN KROUŽKU BUDE UPŘESNĚN PODLE VYSOKOŠKOLSKÉHO ROZVRHU LEKTORKY, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111406
Název Dramaťák
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Michaela Adamčíková
Věková skupina 7-15 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 04.10.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 16:30-17:30
Volná místa Poslední místo!