Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

FIT máma

Něco speciálního pro aktivní maminky:
FIT máma s hlídáním dětí.

Vy cvičíte, užíváte si chvíli pro sebe a vedle v místnosti se o Vaše děti stará naše zkušená hlídačka. Chcete se vznášet, bavit se, a přitom posilovat celé tělo? Nebaví vás fitko a chcete zkusit něco jiného? Jste tady správně, bungee workout je tady! Posilujte, zpevněte, balancujte a vzdorujte gravitaci.!! Nutné přihlášení dítěte k hlídání samostatně !! Své dítě, prosím, přihlaste do kroužku "FIT máma - dítě".V případě přechodu na distanční výuku budeme z pohodlí domova posilovat celé tělo formou různých druhů cvičení se zaměřením na rozvoj flexibility a balancu.

Kód 111504
Název FIT máma
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Lucie Mičková
Věková skupina 18-99 let
Jiná ujednání Hlídání pro děti zajištěno skrze kroužek Fit dítě.
Cena 1. pololetí 1300,- Kč
Datum zahájení 07.10.2021
Datum ukončení 09.06.2022
Dny konání ČT 10:30-11:30
Volná místa Poslední místo!