Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Fly jóga - Veverky

Pohybový kroužek pro předškolní děti ve věku 5-7 let. Jedná se o cvičení a hry v závěsných šálách, v tzv. "hammocku". Děti se mohou těšit na jednoduchou Fly jógu, zlepšení koordinace, rovnováhy a protažení celého těla.V případě distanční formy kroužku budou děti cvičit zvířátkovou jógu na podložce. Budeme cvičit rovnováhu, protahovat se a učit se jednotlivé pozice, které následně aplikujeme při cvičení v závěsných šálách. Děti na kroužek potřebují podložku, specifické pomůcky např. overbally apod., dětem zapůjčíme.

Kód 111508
Název Fly jóga - Veverky
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Slivoňová
Věková skupina 5-7 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 21.09.2021
Datum ukončení 07.06.2022
Dny konání ÚT 16:30-17:30
Volná místa Přijímáme náhradníky