Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Jumping teens - Gurťjevova

Nový kroužek je určen pro děti ve věku 10-15 let. Skákání na trampolínkách za doprovodu moderní hudby je skvělá pohybová aktivita na rozvoj obratnosti, koordinace, prostorového vnímání, soutěživosti i pohybových návyků. Náš kroužek bude hlavně o radosti z pohybu. Pro každé dítě máme připravenou trampolínku.V případě distanční formy výuky kroužek poběží přes platformu Microsoft Teams. Budeme cvičit kruhové tréninky s použitím pomůcek, které SVČ poskytne k zapůjčení. Cvičení vždy bude obsahovat rozcvičení, protažení, samotné cvičení a závěrečnou relaxační část.

Kód 111516
Název Jumping teens - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Šídlová
Věková skupina 10-15 let
Cena 1. pololetí 700,- Kč
Datum zahájení 22.09.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 15:00-16:00
Volná místa Přijímáme náhradníky