Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Keramika - Gurťjevova

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-15 let. V tomto kroužku se děti naučí pracovat s hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování.
Kroužek keramiky rozvíjí jemnou motoriku, manuální zručnost a prostorovou i výtvarnou představivost. Veškeré výrobky si děti po vypálení odnáší domů.V případě distanční formy výuky kroužek poběží. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál na recepci SVČ Zábřeh. Samotná hodina pak poběží online skrze platformu Microsoft Teams. Výrobky k vypálení klient přinese opět na recepci.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111101
Název Keramika - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Danuše Kaštovská
Věková skupina 7-15 let
V ceně zahrnuto Materiál na výrobky, vypalování
Cena 1. pololetí 1100,- Kč
Datum zahájení 05.10.2021
Datum ukončení 07.06.2022
Dny konání ÚT 16:00-17:30
Volná místa Volno