Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Kickbox

Kroužek je určen dětem od 6 do 15 let. Během tréninku se budou děti zaměřovat na základy taekwonda, boxu a kickboxu. Snažíme se u dětí rozvíjet motoriku, komplexní posílení těla, sebeobranu, ale velice důležité jsou také morální zásady - zdvořilost, čestnost, vytrvalost. Chozením do kroužku si děti maličko přičichnou k podstatě sebeobrany a bojových sportů a dostane se jim spousta informací nejen o využití svých dovedností,ale i o sobě. Kroužek povede trenér - lektor a stále aktivní závodník v taekwon-do,kickboxu a Bjj Kamil Čigáš.V případě, že děti bojové sporty zaujmou, mohou své zájmy a schopnosti dále rozvíjet v naší Fighting aréně v Ostravě-Porubě, kde má náš klub ""Škola Taekwon-Do ITF Karviná"" své vlastní zázemí a popř. i závodit za náš klub. Hlavní trenér Šámal je hlavním trenérem STM Severní Moravy a zároveň zastává funkci ve vedení Českého svazu Taekwon-do ITF (vedoucí soutěžního oddělení). Škola Taekwon-Do ITF Karviná je největším oddílem taekwonda i kickboxu na celé Severní Moravě, který v roce 2017 slavil 15 let od vzniku. Oddíl se účastní jak národních, tak mezinárodních turnajů. V roce 2017, 2018 a 2019 (2020 a 2021 se bohužel nijak nehodnotil z důvodu covidu) jsme se stali nejlepším klubem v ČR v celoročním hodnocení výsledků na soutěžích z celkových 35 klubů. Ve státní reprezentaci máme několik členů, kteří jsou medailisté z Mistrovství Evropy i Světa.
O podmínkách působení v klubu více informací u pana Šámala na tel. 774 745 306

Facebook: Škola Taekwon-Do ITF Karviná

Facebook: Fighting arénaV případě přechodu na distanční výuku kroužek poběží online formou kondičního tréninku.

Kód 111518
Název Kickbox
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Kamil Čigáš
Věková skupina 6-15 let
Cena 1. pololetí 650,- Kč
Datum zahájení 20.09.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 16:30-17:30
Volná místa Obsazeno