Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Klubko 4 - Gurťjevova, cvičení s dětmi

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1 - 3 roky.
Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem, včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a tělesné výchovy, vedené naším pedagogem. Vše je doplněno herničkou plnou hraček.DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ.


V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.


Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111305
Název Klubko 4 - Gurťjevova, cvičení s dětmi
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Ľubica Kovářová
Věková skupina 1-3 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 23.09.2021
Datum ukončení 09.06.2022
Dny konání ČT 09:00-11:00
Volná místa Poslední 2 místa