Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Kruháč

Kruhové kondiční tréninky pro děti ve věku 9-15 let. Chceš si užít hodinu intenzivního pohybu a dát si pořádně do těla? Na kruháči si rozhýbeš celé tělo a po hodince cvičení ze sebe budeš mít skvělý pocit, žes pro sebe a své tělo něco udělal/a. Cvičení bude pestré a na nudu nezbyde čas. Tak co, jsi ready? Těším se na tebe!V případě distanční formy výuky kroužek poběží přes platformu Microsoft Teams. Budeme cvičit kruhové tréninky s použitím pomůcek, které SVČ poskytne k zapůjčení. Cvičení vždy bude obsahovat rozcvičení, protažení, samotné cvičení a závěrečnou relaxační část.

Kód 111519
Název Kruháč
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Šídlová
Věková skupina 9-15 let
Cena 1. pololetí 500,- Kč
Datum zahájení 21.09.2021
Datum ukončení 07.06.2022
Dny konání ÚT 18:00-19:00
Volná místa Volno