Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Kytara pokročilí

Kroužek je určen pro děti ve věku od 12 let, i pro ty, které již navštěvovaly kroužek začátečníků v minulých letech a nebo patří ve hře na kytaru již mezi pokročilé.
V kytarovém kroužku žáci zdokonalují dovednosti ve hře na tento hudební nástroj. Naučí se zde složitější písně, baré akordy, vybrnkávání atd. Kytaru by měli mít svoji.V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111409
Název Kytara pokročilí
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Hana Lysáková
Věková skupina 12-99 let
Vybavení na kroužek kytara
Cena 1. pololetí 650,- Kč
Datum zahájení 23.09.2021
Datum ukončení 09.06.2022
Dny konání ČT 18:00-19:00
Volná místa Volno