Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Lezení na umělé stěně 2

Kroužek Lezení na umělé stěně je určen pro začátečníky i mírně pokročilé lezce. Děti získají nezbytné dovednosti pro bezpečný pohyb na umělých stěnách. Zdokonalí se v koordinaci pohybu a vytrénují postřeh. Pokročilí lezci se mohou těšit na techniky používané při skalním lezení. Nově nabité zkušenosti si můžou ověřit na strukturované venkovní umělé stěně. Těšit se můžete na přátelský kolektiv a pohodovou atmosféru. V září, lezecky AHOJ :)
Kroužek probíhá na umělé stěně na CDU v Ostravě - Výškovicích.

V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Kód 111521
Název Lezení na umělé stěně 2
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Ľubica Kovářová
Věková skupina 9-18 let
Vybavení na kroužek tenisky,sportovní oblečení
V ceně zahrnuto Instruktor lezení, pedagog. dozor, nájem um. stěny, pomůcky k lezení
Jiná ujednání Sraz účastníku je vždy v danou hodinu na CDU Ostrava - Výškovice.
Cena 1. pololetí 1550,- Kč
Datum zahájení 22.09.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 17:00-18:30
Volná místa Obsazeno