Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Rybáři

Kroužek je určen pro děti ve věku 6-15 let.
Děti se učí rybařit, chodí i mimo areál. Na konci roku dostanou rybářský průkaz. V rybářském kroužku se učí poznávat rostliny a živočichy, poznávají život u vody, učí se rybářské zákony, ale také montáže a navazování háčku a rybolovné techniky. Možnost účasti na závodech a soutěžích. Hlavním mottem našich malých rybářů je "chyť a pusť".


V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.


Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111412
Název Rybáři
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Rostislav Soporský
Věková skupina 6-15 let
Cena 1. pololetí 700,- Kč
Datum zahájení 06.10.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 16:00-17:30
Volná místa Poslední místo!