Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Senior PC

V rámci PC pro seniory si ukážeme základní práci s PC, ovládání emailu a orientace v internetovém prostotu. Budeme se ale také věnovat mobilním telefonům a jejich ovládání a využívání aplikací. Řekneme si něco o sociálních sítích, jak najít zajimavé přednášky, kde se dají sledovat filmy a jak prakticky využívat služby PC a mobilu.

V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111712
Název Senior PC
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Aneta Kiková
Věková skupina 60-99 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 22.09.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 09:00-11:00
Volná místa Poslední 3 místa