Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Šachy - Gurťjevova

Šachy jsou vhodnou činností pro děti, neboť je učí koncentraci, trpělivosti, rozhodování a na rozdíl od jiných sportů je u nich kladen důraz na duševní rozvoj osobnosti. Lekce se zaměřuji na rozpoznání základních šachových vzorů, které lze nalézt i v partiích těch nejlepších na světě, a praktické hře. Získané dovednosti se následně projevují ve schopnostech kritického myšlení a zodpovědnosti za svá rozhodnutí na i mimo šachovnici.V případě přechodu na distanční výuku kroužek šachu poběží online.V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111414
Název Šachy - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Tom Raiman
Věková skupina 8-16 let
Cena 1. pololetí 850,- Kč
Datum zahájení 04.10.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 16:00-17:30
Volná místa Poslední 3 místa