Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Mladý technik

Kroužek je určen pro děti ve věku 8-12 let. V tomto kroužku se naučíte sestavovat základní elektronické projekty ve stavebnici Boffin. Účastníci si při práci s elektronickou stavebnicí osvojí základy elektroniky, technické zručnosti a informatiky. Ukážeme si základní programování ve Scratchi a základní projekty v laboratorním provedení Arduino. Také si ukážeme základní ovládání a práci s robotem Ozobotem.Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online. Obsah lekcí bude práce v online prostředí Scratch, Kahoot a dalších podle domluvy.


V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.


V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111713
Název Mladý technik
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Tomáš Robenek
Věková skupina 8-12 let
Cena 1. pololetí 700,- Kč
Datum zahájení 22.09.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 16:30-18:00
Volná místa Poslední místo!