Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Ukulele

Kroužek je určen pro děti od 7 do 15 let. Chceš umět hrát na ukulele, ale nechceš absolvovat hudební teorii v nauce? V kroužku se nenaučíš koncertní vybrnkávání, ani jak zahrát Vivaldiho. Pokud se ale chceš naučit zahrát Kryštofy, Divokého Billa, Nedvědy, nebo obecně známou píseň Somewhere over the Rainbow a prostě jen tak hrát pro radost, tento kroužek bude pro tebe ten pravý.
Po domluvě se mohou přihlásit zájemci i na kytaru.

V případě distanční formy výuky kroužek poběží přes platformu Microsoft Teams.


Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111415
Název Ukulele
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Aneta Kiková
Věková skupina 8-15 let
Vybavení na kroužek vlastní ukulele
Cena 1. pololetí 650,- Kč
Datum zahájení 21.09.2021
Datum ukončení 07.06.2022
Dny konání ÚT 15:30-16:30
Volná místa Přijímáme náhradníky