Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Věda nás baví - Gurťjevova

Jsme kluci a holky, ve věku 7-13 let, kteří se dívají kolem sebe a dělají zdánlivě nemožné možným, hledají odpovědi na otázky, proč se věci dějí tak, jak se dějí. Víme co je to fyzika, jaké existují látky, tělesa a pohyb kolem nás. Umíme převracet skleničku plnou vody a pracovat s magnety. Bavíme se za pomocí fyzikálních a chemických fíglů a učíme se, že fyziky a chemie se nemusí člověk bát.


V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111714
Název Věda nás baví - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Kamil Titz
Věková skupina 7-13 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 06.10.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 17:00-18:00
Volná místa Volno