Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Vrabčáci - Gurťjevova

Vrabčáci jsou kroužek pro všechny neposedné předškoláky ve věku 4-6 let. Budeme tancovat, běhat, skákat a hrát pohybové hry. Děti se naučí základní pohybové taneční prvky, práci s hudbou a s vlastním tělem, zahrají si spoustu her na rozvoj psychomotoriky a užijí si zábavu v kolektivu ostatních dětí.


V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Kód 111207
Název Vrabčáci - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Šídlová
Věková skupina 4-6 let
Cena 1. pololetí 500,- Kč
Datum zahájení 21.09.2021
Datum ukončení 07.06.2022
Dny konání ÚT 17:00-18:00
Volná místa Obsazeno