Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Všeobecná sportovní příprava

Všeobecná sportovní příprava pro děti ve věku 7-12 let rozvíjí rychlost, sílu, vytrvalost, obratnost a dává všem dětem vynikající pohybový a kondiční základ do všech sportů, včetně prevence zranění a nácviku správných pohybových stereotypů. V kroužku nechybí soutěže a hry pro rozvoj týmového ducha.V případě distanční formy výuky kroužek poběží přes platformu Microsoft Teams. Budeme cvičit kruhové tréninky s použitím pomůcek, které SVČ poskytne k zapůjčení. Cvičení vždy bude obsahovat rozcvičení, protažení, samotné cvičení a závěrečnou relaxační část.

Kód 111527
Název Všeobecná sportovní příprava
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Šídlová
Věková skupina 7-12 let
Cena 1. pololetí 500,- Kč
Datum zahájení 20.09.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 15:00-16:00
Volná místa Volno