Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Výtvarný ateliér - Gurťjevova

Kroužek je určen pro děti ve věku 6-12 let. Děti se naučí kreativně pracovat s nejrůznějšími materiály, jako jsou papír, dřevo, textil, sklo aj. Zájemce čeká například malba na sklo, textil či kameny, vitráže, batikování, atd. Vyzkoušíme si techniky kresby či malby, ale i netradiční výtvarné činnosti a postupy dle aktuálních trendů.TERMÍN TOHOTO KROUŽKU BUDE UPŘESNĚN V ZÁŘÍ DLE VYSOKOČKOLSKÉHO ROZVRHU LEKTORKY. NICMÉNĚ KROUŽEK BUDE SMĚŘOVÁN NA ČTVRTEK.V případě přechodu na distanční formu výuky bude kroužek pokračovat online. Po dohodě s lektorkou bude možnost vyzvednutí kreativních pomůcek na recepci SVČ Zábřeh.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111802
Název Výtvarný ateliér - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Dorka Klegová
Věková skupina 6-12 let
Cena 1. pololetí 750,- Kč
Datum zahájení 04.10.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 17:00-18:30
Volná místa Volno