Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Youtubering

Baví tě sledovat videa na internetu a zajímá tě svět Youtube? V našem kroužku se naučíš vytvořit vlastní videa, natáčet budeme na fotoaparát, GoPro kameru i na telefon. Dozvíš se, jak pracovat s programem na úpravu videí, jak video nastříhat na PC, přidat hudbu či efekty. Ukážeme si vychytávky, programy a APPky, které jsou legálně ke stažení. Youtubering však nejsou jen videa, je to práce mnoha dalších lidí, kteří mají různé role - herec, střihač, režisér, scénárista, kostymér, kameraman. V neposlední řadě budeme kriticky hodnotit obsah videí, které se na Youtube nacházejí.

V případě přechodu na distační výuku bude kroužek probíhat online.

Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111715
Název Youtubering
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Šídlová
Věková skupina 10-13 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 21.09.2021
Datum ukončení 07.06.2022
Dny konání ÚT 15:30-17:00
Volná místa Obsazeno