Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Zobcová flétna - Gurťjevova

Kroužek je zaměřený pro všechny děti ve věku 5 až 8 let, které láká hra na flétnu. Děti získají potřebné dovednosti ke hře na tento hudební nástroj. Naučí se správný prstoklad, potřebné základy hudební nauky, lehké známe písně a také jak pracovat s dechem nejen při hře na flétnu. Dětem se lektorka během lekce věnuje individuálně a později pokročilejší se učí také hru ve skupině.Distanční forma kroužku bude probíhat obdobně jako prezenční, jen děti potřebují stojan na noty a klidné místo.Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kód 111208
Název Zobcová flétna - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Aneta Kiková
Věková skupina 5-9 let
Vybavení na kroužek vlastní zobcová flétna
Cena 1. pololetí 650,- Kč
Datum zahájení 20.09.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 15:30-16:30
Volná místa Přijímáme náhradníky