Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Stardance předškoláci - taneční průprava

Milí rodiče! Ahoj předškoláčata! Probouzí se ve vás chuť tancovat vždy, když slyšíte hudbu? Chtěli byste se rozvlnit v rytmu latinsko-amerických tanců a zažít plno legrace? Tak jste tu správně! Tento kroužek nabízí nejen základy latinských tanců, ale také celkovou taneční průpravu, kterou dítě může zúročit v jakémkoli tanečním stylu. Začneme správným držením těla, vnímáním rytmu, protahováním, skončíme energickým tanečním pohybem.
Lektorkou je Eva Nováková, držitelka taneční třídy A.

V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

TERMÍN KROUŽKU BUDE UPŘESNĚN V ZÁŘÍ PODLE VYSOKOŠKOLSKÉHO ROZVRHU LEKTORKY.

Kód 111209
Název Stardance předškoláci - taneční průprava
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Eva Nováková
Věková skupina 4-7 let
Cena 1. pololetí 600,- Kč
Datum zahájení 06.10.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 16:00-17:00
Volná místa Poslední 3 místa