Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Aerobic team KN Ostrava mladší 1

Kroužek je určen pro děti ve věku 4-8 let.
Děti se zde naučí základní aerobikové kroky a prvky, na kterých budou postaveny jednoduché a později i složitější sestavy a choreografie. Zároveň se dozvědí, jak správně držet tělo, jak vnímat rytmus hudby a jak se do něj přirozeně hýbat.

V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Prosíme o přihlášení do kroužku Aerobic team KN Ostrava mladší 1 i 2. Děti mají tréningy 2x týdně.

TERMÍN TOHOTO KROUŽKU BUDE UPŘESNĚN V ZÁŘÍ DLE VYSOKOŠKOLSKÉHO ROZVRHU LEKTORKY.

Kód 111532
Název Aerobic team KN Ostrava mladší 1
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Nikola Sehnalíková
Věková skupina 4-8 let
Cena 1. pololetí 550,- Kč
Datum zahájení 04.10.2021
Datum ukončení 06.06.2022
Dny konání PO 17:30-18:30
Volná místa Přijímáme náhradníky