Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

ZŠ Krmelín - Angličtina 1. a 2. třída

Kroužek J.B.E - Jolly Body English, hravá a interaktivní výuka angličtiny založená na fonetice. Každá hláska dvojhláska i zvuk má svůj pohybový znak. Děti se učí slyšené hlásky zapisovat a používat pro jejich zápis tzv. "anglické oči". Metoda J.B.E. Vychází z metody Jolly Phonics, kterou mgr. Jana Bártová upravila pro české děti. Používáme její pracovní sešity a metody výuky. Což je jednak znakování anglických hlásek podle "jolly phonics" a také pantomima celých slov a vět "body language" - vybudovaný systém gest, které usnadňují žákům pochopení základní anglické gramatiky.


V případě uzavření SVČ či ZŠ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Kód 111416
Název ZŠ Krmelín - Angličtina 1. a 2. třída
Místo konání ZŠ Krmelín
Hlavní vedoucí Pavla Lejsková
Věková skupina 6-8 let
Cena 1. pololetí 500,- Kč
Datum zahájení 06.10.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 12:10-12:55
Volná místa Poslední místo!