Novinky

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Jumping dospělí - Gurťjevova

Nový kroužek je určen pro všechny starší 15 let. Skákání na trampolínkách za doprovodu motivující hudby je skvělá pohybová aktivita. Podstatou pozitivního dopadu cvičení Jumping® jsou různě náročné kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a také strečinku. Naše lekce ale budou hlavně o radosti z pohybu. Pro každého jumpera máme připravenou originál Jumping® trampolínku s řídítky.
Po domluvě předem je možná zkušební lekce zdarma.V případě distanční formy výuky kroužek poběží přes platformu Microsoft Teams. Budeme cvičit kruhové tréninky s použitím pomůcek, které SVČ poskytne k zapůjčení. Cvičení vždy bude obsahovat rozcvičení, protažení, samotné cvičení a závěrečnou relaxační část.

Kód 111540
Název Jumping dospělí - Gurťjevova
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Eva Nováková
Věková skupina 15-99 let
Cena 1. pololetí 1000,- Kč
Datum zahájení 06.10.2021
Datum ukončení 08.06.2022
Dny konání ST 17:00-18:00
Volná místa Poslední 2 místa