Novinky

12.10.2018 Přesunutí Kreativní dílny

Akce Kreativní odpoledne bude realizována v jiném termínu a to 16.11.2018 od 16:30 do 19:30 Na středisku volného času na ulici Gurťjevova 8, Ostrava-Zábřeh

03.07.2018 Provoz-léto

Rekonstrukce elektroinstalace, přípravné práce pro výtah, plošiny a dílna pro řemeslné a technické obory. Vzhledem k plánovaným a již probíhajícím rekonstrukcím a stavebním činnostem bude v letních měsících snížen komfort na chodbách. K omezení letní činnosti (příměstské tábory) však nedojde. O vaše děti se bude stejně jako v předchozích letech starat tým našich interních i externích pedagogů.

Rogainingový závod - Historie Ostravy

Rogaining (českým názvem horský orientační běh) je sport, který zahrnuje volbu postupů a pohyb mezi kontrolními stanovišti s použitím mapy. Při závodě si týmy volí, kterými kontrolami ve vymezeném čase projdou, ve snaze získat co nejvyšší bodové ohodnocení. Hlavními rysy tohoto sportu jsou týmová spolupráce, vytrvalost, soutěživost a vztah k prostředí.
Připravujeme pro Vás roganingový závod po historicky významných místech v centru Ostravy. Během časového limitu (liší se pro jednotlivé kategorie), musí účastníci navštívit co nejvíce míst vyznačených na mapě. Místa jsou zvolené tak, aby měla souvislost s historií Ostravy ať již dávné či nedávné. Místa mají přiřazenou rozdílnou bodovou hodnotu a závodníci se musí rozhodnout, zda upřednostní množství navštívených míst nebo jeho bodovou kvalitu.

Kód 285902
Název Rogainingový závod - Historie Ostravy
Termín konání 20.10.2018 10:00 - 14:00
Místo konání SVČ Dubina
Hlavní vedoucí Stanislav Prais
Věková skupina 6-99 let
Sraz účastníků Prezentace od 9,00 - 10,00 hod.
Cena 20,- Kč
Dokumenty ke stažení

Pravidla závodu.doc