Novinky

15.04.2020 mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Mimořádná zpráva

V souladu s usnesením vlády a rozhodnutím hejtmana moravskoslezského kraje ode dne 17.3.2020 poskytujeme nezbytnou péči dětem, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a příslušníci ozbrojených sil z důvodu naléhavého obecného zájmu ohrožení životů a zdraví obyvatel v souvislosti s trváním krizového stavu.
Ode dne 23.3.2020 se opatření vlády týká také dětí zaměstnanců pracujících v sociálních službách.
Ode dne 14.4.2020 se opatření týká také dětí zaměstnanců Úřadu práce ČR, České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení.

Ode dne 17.4.2020 se opatření týká také dětí zaměstnanců Finanční správy České Republiky a Finančního analytického úřadu.

Věk dětí: 6-10 let (děti navštěvující ZŠ)
Počet dětí ve skupince - max. 15
O děti bude postaráno od 6 do 18 hodin

Adresa: Gurťjevova 8, Ostrava-Zábřeh, 700 30

Umístění je nutné domluvit s ředitelem SVČ Bc. Davidem Střelákem na tel. č. 739 218 326, e-mail david.strelak@svczabreh.cz

Předpokládaný program:
Dopoledne proběhne učení dle individuálních potřeb s možností vypracování domácích úkolů.
Odpoledne bude zaměřeno na sportovní, výtvarné a další aktivity.

Prostory:
Pro každou skupinku budou k dispozici dvě místnosti. První bude sloužit pro dopolední výuku, stravování, klidové a společenské činnosti. Druhá, je pak připravena pro sportovnější aktivity.
Místnost pro výuku je opatřena notebookem s dataprojektorem a čističkou vzduchu. Naši zaměstnanci jsou vybaveni vyráběnými rouškami a budou pečlivě dohlížet na potřebnou hygienu dětí. Samozřejmostí pak je pravidelná dezinfekce všech prostor ve kterých se budou děti pohybovat.

Strava: Oběd je zajištěn. Strava poskytována i pro celiatiky. Svačiny je nutné donést své.
Celodenní pitný režim je samozřejmostí.

S sebou: přezůvky, převlečení, svačinku, oblíbenou hračku, popřípadě knihu a roušku pro dítě.
Materiály do školy (úkoly, učebnice, pomůcky apod.).

Věříme, že to společně zvládneme a že se u nás Vašim dětem bude líbit. Těšíme se na ně.
Kolektiv SVČ.

Kód 195817
Název Mimořádná zpráva
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Oldřich Volek
Věková skupina 6-10 let
Sraz účastníků Dle domluvy
Vybavení na akci přezůvky, převlečení, svačinku, roušku, popřípadě knihu
Jiná ujednání U dětí budou přítomni 2 pedagogové.