Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Podzim na Zemi

Podzim na zemi se uskuteční v rámci oslav Dne země - ekologické akce, která se zaměřuje na propagaci a ochranu životního prostředí.
Letos je vše JINAK. Všechny nás postihla nákaza covid a plánované akce se začaly přesouvat....protože se nebojíme, přijali jsme výzvu a chystáme pro Vás Podzim na zemi v online verzi.
Budou úkoly, hry, tvoření....Zavedeme Vás ven, do přírody, do sychravého počasí i ke stolu k fixkám a papíru.
Je to pro nás neuvěřitelná výzva a věříme, že budete nadšení.
ÚKOL Č. 1
Pozvi kamarády na tuto událost
Dej zúčastním se
Sdílej
ŠIŘTE S NÁMI PODZIM NA ZEMI
Informace budou postupně následovat.
Jsme tu stále pro Vás.

Kód 105101
Název Podzim na Zemi
Místo konání SVČ Ostrava Zábřeh
Hlavní vedoucí Oldřich Volek
Věková skupina 0-99 let
Vybavení na akci dle zadání jednotlivých úkolů
Dokumenty ke stažení

Procházkový deník.pdf