Novinky

14.04.2021 COVID - Přihlašování na tábory

Přihlašování na pobytové i příměstské tábory spuštěno. V případě zrušení ze strany SVČ v návaznosti na vládní opatření garance vrácení peněz.

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Den země 2021 - Ze života hmyzu

Pro všechny malé i velké jsou připraveny tematické úkoly na téma „Ze života hmyzu“. Den Země budeme oslavovat až do června! Videa s úkoly budeme postupně zveřejňovat na FB, IG a webových stránkách SVČ Ostrava-Zábřeh.

Propozice a videa v záložce Akce a soutěže / Den Země.

Kód 305105
Název Den země 2021 - Ze života hmyzu
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Lenka Červená
Věková skupina 1-99 let