Novinky

14.04.2021 COVID - Přihlašování na tábory

Přihlašování na pobytové i příměstské tábory spuštěno. V případě zrušení ze strany SVČ v návaznosti na vládní opatření garance vrácení peněz.

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Získej svého Fabuláčka

POZOR POZOR! Hra končí 2.5.2021

Jak už jistě víte, v okolí Ostravy se nachází spousta krásných a zajímavých míst. A víte, čím jsou nejzajímavější? No přece žijí na nich skřítkové Fabuláčci. Třeba skřítek Plančík pobývá u Planetária města Ostravy, u rybníka Štěpán můžete zahlédnout skřítka Štěpánka. Kde se tady skřítkové vzali? Skřítkové obývají planetu Fábulu. Zde žijí a pracují. Ale protože jsou velice zvídaví, vydávají se zkoumat různé planety. A právě při takovém jednom výzkumu zavítali i na planetu Zemi.

Vstupit do hry můžete pomocí tohoto odkazu:
https://svczabrehquesty.webnode.cz/ziskej-sveho-fabulacka/
Pravidla hry v samostatném odkazu.

Kód 205903
Název Získej svého Fabuláčka
Termín konání 30.04.2021 07:00 - 02.05.2021 19:00
Místo konání Bělský les
Hlavní vedoucí Stanislav Prais
Věková skupina 6-99 let
Sraz účastníků začátek hry bude zpřístupněn 15.2.2021 v 9,00 hodin
Vybavení na akci budete putovat po zajímavých místech Ostravy. Hru si můžete rozdělit do více dnů.
Dokumenty ke stažení

Pravidla akce Získej svého Fabuláčka..pdf