Novinky

14.04.2021 COVID - Přihlašování na tábory

Přihlašování na pobytové i příměstské tábory spuštěno. V případě zrušení ze strany SVČ v návaznosti na vládní opatření garance vrácení peněz.

13.04.2021 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

Den dětí

Těšit se můžete na zábavný, sportovní a vzdělávací program s dinosaury.
Čeká vás virtuální realita, lanové překážky, výroba slizu a bublifuku, velké bubliny, skákací atrakce a mnoho dalších výtvarných a sportovních aktivit.

Z důvodu omezené kapacity akce je nutné se přihlásit předem na email: klara.jurickova@svczabreh.cz. Do emailu, prosím, napište počet dětí i dospělých.

Cena: 50 Kč za dítě + 1 dospělý doprovod

Akce bude přizpůsobena aktuálním vládním opatřením. Pokud se situace zlepší, navýšíme počet dospělých na dítě.

V případě nepříznivého počasí, či nepříznivé epidemiologické situaci se akce zruší nebo přesune na pozdější termín.

Kód 106504
Název Den dětí
Termín konání 11.06.2021 15:00 - 18:00
Místo konání SVČ Gurťjevova
Hlavní vedoucí Klára Slivoňová
Věková skupina 3-99 let
Cena 50,- Kč