Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Důležité informace

Pojištění předškolních dětí (před zahájením povinné školní docházky):

  • Středisko volného času má uzavřeno takzvané pojištění odpovědnosti. To zahrnuje také pojištění zdraví dítěte.
  • Odpovědnost za škodu v případě dětí předškolních se řídí ustanoveními občanského zákoníku a odpovědnosti za škodu. Děti školního věku se oproti tomu řídí ustanovením zákoníku práce.
  • Středisko volného času, Ostrava-Zábřeh je příspěvkovou organizací statutárního města Ostravy a pojištění má sjednáno ve shodě s platnou legislativou.
  • Dojde-li k úrazu u předškolního dítěte, jedná se o objektivní odpovědnost s možností liberace (zproštění se odpovědnosti). Středisko volného času musí pojišťovně prokázat, zda nedošlo k zanedbání náležitého dohledu.
  • Případné škody jsou tedy hrazeny pouze v případě, že Středisko volného času poruší svou právní povinnost, zanedbá náležitý dohled.
  • Pokud k žádnému porušení při úraze nedošlo, neodpovídá Středisko volného času za škodu.
  • Úraz je pak odškodněn pouze z úrazového pojištění dítěte sjednaného jeho zákonnými zástupci. Pokud takovouto pojistku dítě nemá, nedostane žádné pojistné plnění.

Informace ke školnímu roku 2020/2021
 
Již nyní se můžete podívat na průběžnou nabídku našich kroužku pro nadcházející školní rok. Kromě stávajících a tradičních kroužků pro vás připravujeme i mnoho nových a zajímavých aktivit, které se v průběhu prázdnin budou postupně objevovat v naší nabídce. Pokud jste tedy zatím neobjevili svůj kroužek nezoufejte, zkuste to později.
Od letošního šk. roku garantujeme minimální časovou dotaci výuky v délce 15 výukových lekcí za každé pololetí.
 
1.7. 2020             - předběžná nabídka kroužků
1.8. 2020             - spuštění online přihlašování
                             - aktualizace nabídky kroužků
1.9. 2020             - spuštění osobního zápisu na recepcích SVČ
                             - finální nabídka kroužků v prvním týdnu v září
 
 
Jak přihlásím dítě do kroužku online?
1. Krok - kliknout u daného kroužku na „chci přihlásit online“ a přihlásit se, či zaregistrovat do klientského centra.

2. Krok - pokud ještě u nás nemáte zavedené své dítě, tak klikněte na „úvod“ a následně založte nového účastníka. V případě, že už u nás dítě bylo na táboře, v kroužku či na akci měli byste je tam vidět již vyplněné, stačí jen zkontrolovat údaje.
(Jestliže nevidíte ve vašem účtu své děti, nebo některé chybí, nespároval se váš učet správně, nejčastěji z důvodu změny emailu a je třeba napsat email na oddělení pravidelné činnosti s vašim jménem i jménem dítěte + emailem pod kterým jste v klientském centru zaregistrovani.)
Kontakt pro nastavení klientského centra: tel. 725 118 449, e-mail: martin.novacek(a)svczabreh.cz nebo aneta.kikova(a)svczabreh.cz

3. Krok - Vyberte si kroužek, do kterého se chcete přihlásit a dítě zaregistrujte

4.Krok - Vyčkejte, než vám přijde email o schválení vašeho dítěte.(Schvalování probíhá průběžně a někdy může trvat i několik dní, zvlášť v období prázdnin, kdy jsou dovolené)

5.Krok - Vytiskněte přihlášku, která je vygenerovaná ve vašem klientském centru (naleznete ji zde pouze po omezenou dobu) podepište a doneste na recepci SVČ nejpozději v den první hodiny kroužku.

6. Krok Zaplaťte poplatek za kroužek na účet (instrukce naleznete v přihlášce, každá jednotlivá přihláška má svůj specifický VS!) či hotově na recepcích.

7. Krok Řádně přihlášené dítě je, jakmile máte odevzdanou přihlášku a zaplacený kroužek. Jak přihlásím dítě do kroužku na recepcích SVČ?
V případě osobního přihlašování do kroužku přijdete na recepci a sdělíte do jakého kroužku chcete dítě přihlásit. Vše potřebné včetně kontroly údajů a podepsání přihlášky, případně zaplacení už proběhne na místě.
Pouze pokud dítě přihlašujete na jinou z poboček, než kde se přihlašujete upozorněte na to recepční.


Dítě chce vyzkoušet, jak se mu bude líbit daný kroužek, jde to?
Na začátku školního roku máte možnost přijít na první hodinu zdarma a poté se rozhodnout, zda budete kroužek navštěvovat.
První hodina zdarma je však umožněna pouze u kroužků, kde jsou volná místa k přihlášení. Vámi vybraný kroužek tak může být před první hodinou již obsazen. 

Jaké jsou storno podmínky?
Zápisné se vrací jen ze zdravotních, popřípadě vážných rodinných důvodů, a to na základě písemné žádosti. Zápisné se vrací v poměrné části za nevyčerpané lekce z celkového počtu garantovaných lekcí za pololetí.

Na každé pololetí je garantováno 15 uskutečněných lekcí v daném kroužku.Vnitřní a provozní řád
Vnitřní řád a provozní řád.pdf 


Doplněk k Vnitřnímu řádu - Řád členů, klientů a návštěvníků
Doplněk k Vnitřnímu řádu - Řád členů, klientů a návštěvníků.pdf