Novinky

16.02.2023 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 225 Kč/h (včetně proplacení přípravy), zajímavou a kreativní práci, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Lektorům s licencí nabízíme 300Kč/h (včetně proplacené přípravy). Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

Sledujte nás

TÁBORY

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 28

LT Avatar - rodiče s dětmi

30.06.2023 Chceš zažít neuvěřitelný svět za hranicemi lidské fantazie? Svět, kde se potkají dvě naprosto odlišné civilizace? Objevíme i my novou planetu s divukrásnou vegetací, kde stromy dosahují výšky mrakodrapů a světélkující prales je plný nádherných tvorů? To zkusíme zjistit v létě na Čartáku. Čeká nás sportování, tvoření a aktivity v krásném prostředí Soláně. Tábor je vhodný pro rodiče se školními dětmi.

LT Stanový tábor Dvorce

01.07.2023 Tři týdny dobrodružství, napínavých her, netradičních aktivit v Nízkém Jeseníku. Jedná se o stanový tábor, kde se děti podílejí i na zabezpečení chodu tábora. Pomáhají v kuchyni, starají se o dřevo a hlídají tábor. Na oplátku zažijí dobrodružství, naučí se poznávat přírodu a budou ji vnímat trochu jinýma očima. Tábor je určený jen pro správné chlapce a dívky.

LT Tajemný vynález

Obsazeno

01.07.2023 Vydej se s námi za tajemstvími ukrytými v laboratoři šíleného vědce.

LT Koloběh - rodiče s dětmi

05.07.2023 Zažít jaro, léto, podzim i zimu během týdne můžeš jedině na Čartáku! Čeká nás výtvarné a rukodělné tvoření, sportování, společné hry a pobyt v krásném prostředí Soláně. Projdeme koloběhem celého roku, roční období se bude tak rychle střídat, že nás čekají třeba i vánoce v létě! Program je vhodný pro rodiče s předškolními dětmi.

PT (Ne)Dělej cirkus I. - Zábřeh

Přijímáme náhradníky

10.07.2023 Opět je to tady!!! Po loňském úspěchu je tu opět na scéně náš příměstský tábor (Ne)dělej cirkus s příchutí závěsné akrobacie, tance, divadla, výtvarky, pohybu a dobrodružství... - Základy závěsné akrobacie - naučíme se lítat:) - Chceš si vyzkoušet jaké je to být tanečníkem? - Malá ochutnávka gymnastiky a fly yogy:)

PT Florbal - Zálom

Poslední 4 místa

10.07.2023 Zažiješ spoustu zábavy, každý den tě čeká florbal v tělocvičně a výlet. Navštívíme laser arénu, jump arénu, Velký svět techniky, ZOO a Vodní svět. Tábor je běz oběda. Doporučujeme velké svačiny. Těšíme se na Vás Důležité: každé dítě musí mít zařízenou odisku nebo kreditní jízdenku, každý den budeme jezdit na výlety, vedoucí není povinný zajištovat dětem jízdné ani se starat v den výletu (tzn. rodiče prosím nedávejte peníze vedoucím ale zařiďtě jim jízdenky)

PT Parkour - Zábřeh

10.07.2023 Budeme trénovat ve městě i v tělocvičně, technicky i fyzicky. Využijeme naše překážky i nově otevřené parkourové hřiště za Lunou. Program již tradičně povedou zkušení a certifikovaní trenéři s několikaletou praxí. Jednoduše, skoč do toho s námi!

PT Sporťáci - Dubina

10.07.2023 Dobrodružný týden plný her, zábavy, sportovních aktivit, turnajů a hlavně neopakovatelných zážitků! Určitě neváhej a přidej se k nám.

LT Ztracený svět

Obsazeno

16.07.2023 Tradiční letní pobytový tábor s výtvarným zaměřením. Čeká vás program s kreativními dílnami, táborovými hrami a mnoha zážitky.

PT (Ne)Dělej cirkus II. - Zábřeh

Přijímáme náhradníky

17.07.2023 Opět je to tady!!! Po loňském úspěchu je tu opět na scéně náš příměstský tábor (Ne)dělej cirkus s příchutí závěsné akrobacie, tance, divadla, výtvarky, pohybu a dobrodružství... - Základy závěsné akrobacie - naučíme se lítat:) - Chceš si vyzkoušet jaké je to být tanečníkem? - Malá ochutnávka gymnastiky a fly yogy:)

PT Po stopách loupežníka - Dubina

17.07.2023 Tábor, kde se budeme učit poznávat přírodu kolem nás (stromy, květiny, zvířata), a to zábavnou formou her a soutěží v Bělském lese, v Parku Hrabovjanka, v okolí Ostravice, Odry, v okolí Polanského lesa. Mimo pobyt v přírodě si také něco vyrobíme z přírodních materiálů.

PT Taneční Všeobecný - Divoký západ

17.07.2023 Tento příměstský taneční tábor s názvem Divoký západ aneb cesta za pokladem Bílého Bizona, bude ve stylu divokého západu, proto nečekejte a přihlašte se na tento super tábor, kde si děti vyzkouší různé taneční prvky, styly a kreace, ale také nezůstaneme jen u tance, budeme hrát spoustu her, v plánu máme hodně sportovních aktitiv a soutěží. A teď trochu motivace pro děti: "Starý indiánský náčelník Bílý Bizon kdysi ukryl poklad všech indiánů. To místo je velikým tajemstvím, ale existuje mapa, podle které je možné ho najít. Najděte všechny její části a vydejte se po stopách Bílého Bizona za pokladem!"

LT Florbal

23.07.2023 Tento letní flrobalový pobytový tábor se uskuteční ve Velkých Karlovicích na rekreační chatě s názvem Kyčerka. Tento krásný areál nabízí spoustu využití a hlavně soukromí pro naše malé florbalisty. Chata má celkem dvě podlaží, plně vybavená kuchyň, která bude připravovat stravu 5x denně společně s pitným režimem. Aktivit pro děti je připravena spousta, každý den budeme využívat místní halu pro trénink florbalu. Dále také výlety do okolí Beskyd, nejrůznější hry v lese a v přírodě, také spoustu i jiných sportů jako je fotbal, orientační běhy a soutěže. Budeme také využívat místní bazén ve Velkých Karlovicích, kde děti se určitě zabaví, nezapomínejme i na místní řeku, kde se dá udělat také spoustu srandy. Dopravu si každý rodič musí zajistit samostatně. Neváhejte v případě zájmu přihlásit své děti.

LT Harry Potter

Obsazeno

23.07.2023 Opět se na táboře vydáme do světa Harryho Pottera a prožijeme nová dobrodružství. Vyzkoušíš si preměňování, kouzelnický souboj, famfrpál a podobně. Tábor není jen pro skalní fanoušky ale pro všechny, kteří mají rádi kouzelnické prostředí. A kdoví možná vyhraje zrovna TVÁ KOLEJ!

PT Mezi živly - Dubina - výtvarný

24.07.2023 Chceš si užít týden plný zábavy, her a výtvarného tvoření? Přihlas se k nám a můžeš se těšit například na práci s FIMO hmotou, s ubrouskovou technikou nebo na keramiku. Samozřejmě Tě čeká spousta her v budově i venku, a pojedeme i na výlet. Těším se na Vás :)

PT Příběh rytíře

24.07.2023 Víš co má umět správný rytíř? Chtěl by ses alespoň na týden vžít do postavy z pohádek, bájí či příběhů? Tak se přidej k nám a zažij to! Naučíš se bezpečnému boji středověkými zbraněmi, jako jsou meče, dýky aj. Budeš si moci vyzkoušet vybavení rytířů, střelbu z luku či kuše a plno dalšího.

PT Z pohádky do pohádky - Zábřeh

24.07.2023 Pojeď s námi na výpravu z pohádky do pohádky, kde se můžete potkat s drakem, princeznou, rytířem a dalšími pohádkovými bytostmi... Kde bylo tam bylo, dobrodružství začíná...

PT Lesní dobrodružství - Dubina

31.07.2023 Jsi veselý, dobrodružný, rád soutěžíš a nezkazíš žádnou srandu? Pak je pro Tebe tento tábor jako dělaný!

PT Přírodou všemi smysly - Zábřeh

31.07.2023 Naučíme se poznávat stromy, květiny, zvířata), a to zábavnou formou her a soutěží v Bělskem lese, v Landek parku, v Polaneckém lese - Meandry Odry.

PT Lišáci v akci 1 - Zálom

07.08.2023 Letní příměstský tábor lišáci v akci je určený pro děti od 5 do 7 let věku. Rodičové neváhejte a přihlašte své aktivní děti na tábor. Budeme si hrát, zpívat, malovat, cvičit, no prostě blbnout co to jde. V ceně tábora oběd a pitný režim. Těší se na Vás lektorka Soňa a Zuzka

PT Malí výletníci - Dubina

07.08.2023 Vydej se s námi za dobrodružstvím napříč celou Ostravou. Každý den Tě čeká výlet plný her a zábavy. Tak neseď doma a přihlas se!

PT Pokémoni - Zábřeh

Obsazeno

07.08.2023 Přihlas se na náš Pokémoni příměstský tábor a zažij dobrodružství v Indigové lize! Pokusíme se objevit co nejvíce druhů v regionech Kanto, Johto, Hoenn a pokud to zvládneme snad i v dalších. Čekají vás zajímavé soutěžní hry, výtvarné aktivity s tematikou Pokémonů.

PT SportCamp 1 - Zábřeh

Obsazeno

07.08.2023 Tábor pro všechny holky i kluky, kteří rádi hrají sportovní hry, soutěží s ostatními a pohyb je pro ně zábavou. Čeká tě badminton, trampolínky, florbal, vybíjená, nerfky, výlet do jump arény a další spousta her jako třeba hututu a veverčí ocásky... těšíme se na tebe, protože na nudu o prázdnách není čas :-)

LT Avengers

13.08.2023 Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. PŘIDEJ SE K NIM I TY! Na co se můžete těšit? Nerf bitvy, archery game, paintball a plno dalších aktivit hodných pro superhrdiny!

PT Hakuna matata - Zábřeh

Obsazeno

14.08.2023 Pojďte si s námi užít týden plný zábavy! Budeme tvořit z tradičních i netradičních materiálů, hrát různé pohybové hry a poznávat Afriku se Simbou, Timonem a Pumbou. Čeká nás spoustu dobrodružství a poznávání, tak moc dlouho neváhej a přidej se k nám!

PT Lišáci v akci 2 - Zálom

14.08.2023 Letní příměstský tábor lišáci v akci je určený pro děti od 5 do 7 let věku. Rodičové neváhejte a přihlašte své aktivní děti na tábor. Budeme si hrát, zpívat, malovat, cvičit, no prostě blbnout co to jde. V ceně tábora oběd a pitný režim. Těší se na Vás lektorka Soňa a Zuzka

PT SportCamp 2 - Zábřeh

Obsazeno

14.08.2023 Tábor pro všechny holky i kluky, kteří rádi hrají sportovní hry, soutěží s ostatními a pohyb je pro ně zábavou. Čeká tě badminton, trampolínky, florbal, vybíjená, nerfky, výlet do jump arény a další spousta her jako třeba hututu a veverčí ocásky... těšíme se na tebe, protože na nudu o prázdnách není čas :-)

PT Taneční všeobecný - Dobývání Ameriky

14.08.2023 Příměstský taneční tábor s názvem Dobývání Ameriky. Nečekejte a přihlašte se na tento super tábor, kde si děti vyzkouší různé taneční prvky, styly a kreace, ale také nezůstaneme jen u tance, budeme hrát spoustu her, v plánu máme hodně sportovních aktitiv a soutěží. A teď trochu motivace: "Procestujte s prvními osadníky Ameriku a užijte si ten pravý divoký západ! Zatančíme si různé druhy country tanců, v Texasu budeme těžit ropu, v Tennessee překročíme divokou řeku, v Oregonu uvaříme pravé kovbojské fazole a v Oklahomě projdeme indiánskou stezkou. Yeeehaaa!! Do sedel!"

Filtry

březen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.