Novinky

15.04.2020 www.mitkamjit.cz

Zapojili jsme se do portálu pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska. Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl. Děkujeme za podporu, společně to zvládneme! Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

31.08.2018 Vedoucí zájmových útvarů

Hledáme kvalifikované vedoucí zájmových útvarů (externí pedagogy) pro kroužky: Stolní tenis, Aerobic, Angličtinu, Keramiku, Šipky, Hokejball, In-line brusle,Šití, Práci se dřevem, Šachy, Cvičení s dětmi, Sebeobranu, Taekwondo, Karate, Parkour ... . Nebráníme se ani úplným novinkám. Přijď za námi s tím co umíš :) ! Nabízíme příjemný kolektiv interních zaměstnanců, inspirativní prostředí a 150 Kč /hodinu. Požadujeme minimální věk 18 let, ukončené středoškolské vzdělání + pedagogické vzdělání. Bližší informace: SVČ Ostrava-Zábřeh, Gurťjevova 8 Mgr. Aneta Kiková, 725 118 449 aneta.kikova(a)svczabreh.cz SVČ Ostrav-Dubina, J. Matuška 26a Stanislav Prais 727 856 841 stanislav.prais(a)svczabreh.cz SVČ Ostrava-Zálom, V Zálomu 1 Lenka Červená 724 066 124 lenka.cervena(a)svczabreh.cz

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 30

LT Rodiče s dětmi - MAFIA

01.07.2021 Tábor pro celou rodinu, kde se přesuneme do 30.let minulého století do jednoho nejmenovaného amerického města ovládaného sicilským rodinným klanem. Jak se v takovém městě žije? Uvidíme…. Cena: Dospělí: 6.000 Kč Dítě 1-3 let (bez nároku na postel a stravu): 1.100 Kč Dítě 3-15 let: 5.200 Kč

LT V říši divů

Přijímáme náhradníky

01.07.2021 Vydejte se s námi na výpravu do říše divů, kde zvířata mluví, lidé se zvětšují a zmenšují a nic není takové, jak se zdá. A pomoz nám najít cestu zpátky...

LT Stanový tábor Dvorce

Obsazeno

03.07.2021 Tři týdny dobrodružství, napínavých her, netradičních aktivit v Nízkém Jeseníku. Jedná se o stanový tábor, kde se děti podílejí i na zabezpečení chodu tábora. Pomáhají v kuchyni, starají se o dřevo a hlídají tábor. Na oplátku zažijí dobrodružství, naučí se poznávat přírodu a budou ji vnímat trochu jinýma očima. Tábor je určený jen pro správné chlapce a dívky.

LT Paintball - Zapomenuté příběhy

06.07.2021 Chceš si užít báječný týden plný her, zábavy a hlavně paintballu a k tomu se skvělou partou zapálených vedoucích? Pojeď s námi na tábor a objev tajemství Zapomenutých příběhů!

LT NERF Camp

11.07.2021 Prožij léto v horách plných zvratů a nečekaných situací. Vem odvahu do svých rukou a vyprav se s námi do neznáma jako člen vojenské speciální jednotky, která ví jak přežít v přírodě, tak i v boji s nepřáteli.

PT (Ne)dělej cirkus I.

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Opět je to tady!!! Po loňském úspěchu je tu opět na scéně náš příměstský tábor (Ne)dělej cirkus s příchutí závěsné akrobacie, tance, divadla, výtvarky, pohybu a dobrodružství... - Základy závěsné akrobacie - naučíme se lítat:) - Chceš si vyzkoušet jaké je to být tanečníkem? - Malá ochutnávka gymnastiky a fly yogy:) - Co tak mít na sobě kostým a být na chvilku někým jiným. - Vyzkoušet si něco vyrobit, nebo namalovat. ...takže můžeme začít? Přihlas se :)

PT ADD/Parkour

12.07.2021 Již čtvrtý ročník úspěšného příměstského tábora. Nově však na Zálomu, který nabízí skvělý prostor k tréninku. Budeme trénovat ve městě i v tělocvičně, technicky i fyzicky. Novinkou budou i naše zbrusu nové tyčové konstrukce. Program již tratičně povedou zkušení a certifikovaní trenéři s několikaletou praxí. Jednoduše, skočte do toho s Námi.

PT Cesta kolem světa

12.07.2021 Máš rád/a cestování a přírodu? Vydej se s námi na cestu kolem světa. Společně navštívíme všech pět kontinentů. Poznáme nové země a objevíme jejich historii i tradice. Určitě neváhej a přidej se k nám.

PT Tři oříšky pro Karkulku - výtvarný

12.07.2021 Užijte si s námi týden plný popletených pohádek a hlavně tvoření. Těšit se můžete na pohádkové hry, výlet, batikování, enkaustiku, ubrouskovou techniku, malování na sklo, modelování z fimo hmoty, práci s přírodními materiály a mnoho dalšího.

PT (Ne)dělej cirkus II.

19.07.2021 Opět je to tady!!! Po loňském úspěchu je tu opět na scéně náš příměstský tábor (Ne)dělej cirkus s příchutí závěsné akrobacie, tance, divadla, výtvarky, pohybu a dobrodružství... - Základy závěsné akrobacie - naučíme se lítat:) - Chceš si vyzkoušet jaké je to být tanečníkem? - Malá ochutnávka gymnastiky a fly yogy:) - Co tak mít na sobě kostým a být na chvilku někým jiným. - Vyzkoušet si něco vyrobit, nebo namalovat. ...takže můžeme začít? Přihlas se :)

PT Držte si ponožky - pro předškoláky

19.07.2021 Tento tábor je pro děti, které ještě nechodí do školy a chtějí si také užít zábavu na příměstském táboře. Budou hrát táborové hry, vytvářet, chodit ven a zajdeme si na krátký výlet.

PT Florbal

19.07.2021 Zveme všechny florbalisty na tradiční flrobalový tábor, který je doplněný každodenním výletem. Každé ráno potrénujeme s flrobalkou a následně se vydáme do Jump Arény, Zoo Ostrava, Laser Game Ostrava - Zábřeh, U6 Malý Svět techniky a pokud nám bude svítit sluníčko, tak i Vodní svět v Ostravě Zábřehu (SNP). Těšíme se na Vás

PT Kosmonautíci - výtvarný

19.07.2021 Zajímáš se o vědu, baví Tě pozorovat hvězdy? Pojď s námi výtvarnými technikami prozkoumat vesmír! V galaxii přivítáme všechny nadšence ve věku 7-15 let.

PT Ratatouille

19.07.2021 Na tomto táboře se budeme řídit odkazem Augusta Gusteaua - Vařit může každý. Vyzkoušíme si vařit, péct, kuchtit na ohni, dělat dezerty, ale nebudou chybět ani hry, výlet a zábava.

PT Putování Boba a Bobka

26.07.2021 Naučíme se poznávat přírodu kolem nás (stromy, květiny, zvířata), a to zábavnou formou her a soutěží v Bělském lese, v Parku Hrabovjanka, v okolí Ostravice, Odry, v okolí Polanského lesa. Navštívíme také ZOO Ostrava, kde uvidíme zvířata, která žijí na jiných kontinentech.

PT Srandokaps

26.07.2021 Nebuď labuť a pojeď s námi na letní příměstský tábor SRANDOKAPS! Těšit se můžeš na hry venku i vevnitř, soutěže, spoustu pohybu, kreativní vyrábění, ... a hlavně hodně srandy

PT Breaking

27.07.2021 Tanečně pohybový tábor ve stylu Break Dance s lektorem Petrem Šafránkem, zakladatelem The floor kids crew. Pokud hledáte crew (skupinu), do které se chcete přidat, nebo přihlásit své dítě, je tento tábor správnou volbou!

LT Florbal

31.07.2021 Kam jinam v létě, než na florbalový tábor, kde zažiješ spoustu zábavy, her a sportu. Premiéru si odbydem v krásném rekreačním středisku ve Frýdlantě, navštívíme hezká místa po okolí formou výletu, ve velkých vedrech okusíme místní řeku či bazén a hlavně budeme hrát FLORBAL ! Tak neváhej čekáme tě !

LT Záhada pěti bratří

31.07.2021 V dobách kdy na Moravě vládl kníže Břetislav I. byly dány k převozu relikvie pěti svatých bratří. Břetislav vydal rozkaz, aby byly 25.8. 1039 převezeny z Hnězdna do Čech. Do Prahy však nikdy nedorazily. Údajně se nachází v beskydských lesích... Dokážeš ustát dobu středověku? Najdeš ztracené relikvie?

LT Historky z podsvětí

02.08.2021 Staň se členem mafiánské rodiny a získej dědictví, po kterém touží celý svět. Kreativní mafián je správný mafián, proto se na našem táboře naučíš batikovat, malovat na sklo, pracovat s přírodními materiály, kreslit 3D perem a mnoho dalšího.

PT BAD - CAMP

02.08.2021 Hejbni kostrou a pojeď s námi na letní příměstský tábor BAD-CAMP! Badmintonový tábor pro všechny holky i kluky, kteří se chtějí naučit hrát badminton, ale i pro ty, kteří ho už umí a chtějí si v něm zasoutěžit. Co tě čeká? Pohybové hry, zábavné soutěže, turnaje v badmintonu a spousta akce venku i vevnitř.

PT Lišáci v akci 1

02.08.2021 Všeobecný tábor pro předškolní děti je tady. Rodičové neváhejte a přihlašte své aktivní děti na Tábor Lišáci v akci. Budeme si hrát, zpívat, malovat, cvičit, no prostě blbnout co to jde. Těší se na Vás lektorka Soňa a Míša

PT Přírodou všemi smysly

02.08.2021 Naučíme se poznávat stromy, zvířata, květiny, a to zábavnou formou her a soutěží v Bělském lese, v Landek parku a třeba v Polaneckém lese - meandry Odry...

PT VýzKoumák

02.08.2021 Přidej se k nám do elitního týmu vědců, kteří dostávají ty nejnáročnější úkoly. Chceš s námi zachránit astronauty padající z vesmíru, ochránit svět před přírodní katastrofou a ještě se u toho dobře pobavit? Podej si přihlášku na náš příměstský tábor!

LT Mauglího dobrodružství

07.08.2021 Chceš se alespoň na 10 dní cítit jako Mauglí? Ukážeme si, v čem nám příroda pomáhá, a jak ji lze maximálně využít, aniž bychom ji narušovali či ničili. Buď jeden z nás!

LT Vikingové

07.08.2021 Získáme zpět to, co nám právem patří! Buď se nám podaří vyhnat tu bezvěrnou verbež pryč z území na Severu nebo si vysloužíme čestné místo u stolu ve Valhale.

PT Lišáci v akci 2

09.08.2021 Všeobecný tábor pro předškolní děti je tady. Rodičové neváhejte a přihlašte své aktivní děti na Tábor Lišáci v akci. Budeme si hrát, zpívat, malovat, cvičit, no prostě blbnout co to jde. Těší se na Vás lektorka Soňa a Míša

PT Příšerky z vesmíru

09.08.2021 Jsi veselý, dobrodružný, rád soutěžíš a nezkazíš žádnou srandu? Pak je pro Tebe tento tábor jako dělaný! Každý z vás se stane originální příšerkou, která se bude snažit vyhrát nad všemi ostatními.

PT Strážci Galaxie

09.08.2021 Galaxie volá o pomoc! Přijďte zažehnat hrozbu obrovských rozměrů a pomozte Starlordovi najít ztraceného Groota...

PT Letem světem

16.08.2021 Pojď s námi poznat a procestovat celý svět! Čeká tě spousta dobrodružství a zábavy! Nenech nás dlouho čekat, brzy odlétáme...

Filtry

duben 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30