Novinky

05.05.2022 BRIGÁDA - vedoucí kroužků

Hledáme vedoucí pro naše kroužky! Nabízíme 150 Kč/h + proplacení přípravy, přátelský kolektiv a možnost získání praxe v práci s dětmi. Požadujeme věk 18+, ukončené SŠ vzdělání (maturitu), spolehlivost a zodpovědnost, pedagogické vzdělání výhodou. Lektorům s licencí nabízíme 200Kč/h + proplacené přípravy. Více info v menu v odrážce "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE".

Sledujte nás

TÁBORY

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 32

LT Stroj času - rodiče s dětmi

01.07.2022 Vrátíme se časem do dob dávno minulých...Vzpomínáte? Na začátek tábora pro rodiče a jejich děti?... proti proudu času se ocitáme někde v roce 2008 a hra může začít...čeká nás vesmír, indiáni, divadlo, popletená pohádka, Afrika, prsten, návrat Jediů a cesta nejen kolem světa. Budeme společně malovat, sportovat a soutěžit! Tábor je určen pro rodiče a prarodiče se školními dětmi.

LT Tajemství pirátské mapy

Obsazeno

01.07.2022 Přidej se k pirátskému kapitánovi na jeho plavbě za tajemstvím.

LT Stanový tábor Dvorce

Obsazeno

02.07.2022 Tři týdny dobrodružství, napínavých her, netradičních aktivit v Nízkém Jeseníku. Jedná se o stanový tábor, kde se děti podílejí i na zabezpečení chodu tábora. Pomáhají v kuchyni, starají se o dřevo a hlídají tábor. Na oplátku zažijí dobrodružství, naučí se poznávat přírodu a budou ji vnímat trochu jinýma očima. Tábor je určený jen pro správné chlapce a dívky.

LT Afrika - rodiče s dětmi

Poslední 4 místa

07.07.2022 Rodiče a děti pojeďte s námi do Afriky! Uvidíme pyramidy, projedeme pouští i deštným pralesem. Potkáme gorilu, lva, žirafu i slona. Budeme společně malovat, sportovat a soutěžit! Tábor je určen pro rodiče a prarodiče s předškolními dětmi.

LT Kdo přežije

10.07.2022

LT NERF camp

10.07.2022 Prožij léto v horách plných zvratů a nečekaných situací. Vem odvahu do svých rukou a vyprav se s námi do neznáma jako člen speciální jednotky, která ví nejen to, jak přežít v přírodě.

PT (Ne)Dělej Cirkus I.- Zábřeh

Obsazeno

11.07.2022 Opět je to tady!!! Po loňském úspěchu je tu opět na scéně náš příměstský tábor (Ne)dělej cirkus s příchutí závěsné akrobacie, tance, divadla, výtvarky, pohybu a dobrodružství... - Základy závěsné akrobacie - naučíme se lítat:) - Chceš si vyzkoušet jaké je to být tanečníkem? - Malá ochutnávka gymnastiky a fly yogy:)

PT Jumping - Zálom

Obsazeno

11.07.2022 Tento jumping tábor je pro všechny děti, které mají rády Jumpimg trampolíny a chtějí si užít tábor naplno s naší Lektorkou Ivou, která je ,,nenechá vydechnout,,. Pokud máte rádi skákání na trampolínách je tento tábor právě pro Vás.

PT Malí výletníci - Dubina

11.07.2022 Vydej se s námi za dobrodružstvím napříč celou Ostravou. Každý den Tě čeká výlet plný her a zábavy. Tak neseď doma a přihlas se!

PT Parkour - Zábřeh

11.07.2022 Jubilejní 5. ročník úspěšného příměstského tábora! Budeme trénovat ve městě i v tělocvičně, tec)hnicky i fyzicky. Využijeme naše překážky i nově otevřené parkourové hřiště za Lunou. Program již tradičně povedou zkušení a certifikovaní trenéři s několikaletou praxí. Jedno)duše, skoč do toho s námi!

LT Florbal - Velké Karlovice

16.07.2022 Tento letní flrobalový pobytový tábor se uskuteční ve Velkých Karlovicích na rekreační chatě s názvem Kyčerka. Tento krásný areál nabízí spoustu využití a hlavně soukromí pro naše malé florbalisty. Chata má celkem dvě podlaží, plně vybavená kuchyň, která bude připravovat stravu 5x denně společně s pitným režimem. Aktivit pro děti je připravena spousta, každý den budeme využívat místní halu pro trénink florbalu. Dále také výlety do okolí Beskyd, nejrůznější hry v lese a v přírodě, také spoustu i jiných sportů jako je fotbal, orientační běhy a soutěže. Budeme také využívat místní bazén ve Velkých Karlovicích, kde děti se určitě zabaví, nezapomínejme i na místní řeku, kde se dá udělat také spoustu srandy. Dopravu si každý rodič musí zajistit samostatně. Neváhejte v případě zájmu přihlásit své děti.

PT (Ne)Dělej Cirkus II- Zábřeh

Obsazeno

18.07.2022 Opět je to tady!!! Po loňském úspěchu je tu opět na scéně náš příměstský tábor (Ne)dělej cirkus s příchutí závěsné akrobacie, tance, divadla, výtvarky, pohybu a dobrodružství... - Základy závěsné akrobacie - naučíme se lítat:) - Chceš si vyzkoušet jaké je to být tanečníkem? - Malá ochutnávka gymnastiky a fly yogy:)

PT Barevná divočina - Zábřeh

Přijímáme náhradníky

18.07.2022 Tento tábor je pro všechny kreativní děti, které si chtějí ižít kopec zábavy. Těšit se můžete na modelování z fimo hmoty, smaltování, výrobu lapaču snů, odlévání sádry a mnoho dalšího.

PT Podmořský svět - Dubina

Obsazeno

18.07.2022 Vydej se s námi na týdenní plavbu pod hladinou, ve které se budou dít věci - to mi věř! Nebo nevěříš? Přihlas se k nám a přesvědči se na vlastní oči :-) Užijeme si společně týden plný zábavy, her a výtvarného tvoření. Přihlas se k nám a můžeš se těšit na keramiku, FIMO, ubrouskovou techniku, tvorbu náušniček a mnoho dalšího.

PT Ratatouille - Zábřeh

Obsazeno

18.07.2022 Na tomto táboře se budeme řídit odkazem Augusta Gusteaua - Vařit může každý. Vyzkoušíme si vařit, péct, kuchtit na ohni, dělat dezerty, ale nebudou chybět ani hry, výlety a zábava.

LT Harry Potter

Obsazeno

24.07.2022 Že Ti ještě nepřišel dopis z Bradavic, to bude asi nějaký omyl... Na táboře Harryho Pottera Tě bude čekat hodina lektvarů, kouzel, ale také trávení volného času s Řachavým Petrem nebo hrou Tchořicí, Jakou kolej budeš představovat? A vyhraje zrovna ta Tvá ? To zjistíme...

PT Avengers - Zábřeh

25.07.2022 Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Přidej se do týmu i ty!

PT Po stopách loupežníka - Dubina

25.07.2022 Tábor, kde se budeme učit poznávat přírodu kolem nás (stromy, květiny, zvířata), a to zábavnou formou her a soutěží v Bělském lese, v Parku Hrabovjanka, v okolí Ostravice, Odry, v okolí Polanského lesa. Mimo pobyt v přírodě si také něco vyrobíme z přírodních materiálů.

PT Tlapková patrola - Zábřeh

Obsazeno

25.07.2022 Užijeme si dobrodružství s našimi kamarády. Čeká tě hledání pokladu, řešení tajuplných záhad a úkolů, výlet do tajných míst Zlapkové patroly, tvoření odznaku pro nejšikovnější detektivy, dny plné přátelství a zábavy se správnými parťáky.

PT Země na obzoru! - Zábřeh

25.07.2022 Vydej se s námi na moře, kde na nás čeká spousta dobrodružství a překážek. Na konci cesty čeká velké překvapení, a proto nás nenech dlouho čekat! Brzy odplouváme!

PT Florbal - Zálom

Obsazeno

01.08.2022 Letní příměstský tábor s florbalem bude opět specifický tím, že každé dopoledne budeme v tělocvičně hrát florbal a po krátké pauza se na odpolední program vydáme vždy na nějaký výlet. Navštívíme Jump Arénu, Laser Game, Svět Techniky, Kino Cinestar, Vodní svět (bazén) a jiné aktivity. Těšíme se na Vás

PT Přírodou všemi smysly - Zábřeh

Obsazeno

01.08.2022 Naučíme se poznávat stromy, květiny, zvířata), a to zábavnou formou her a soutěží v Bělskem lese, v Landek parku, v Polaneckém lese - Meandry Odry.

PT Sporťáci - Dubina

01.08.2022 Dobrodružný týden plný her, zábavy, sportovních aktivit, turnajů a hlavně neopakovatelných zážitků! Určitě neváhej a přidej se k nám.

LT LESnílci

Přijímáme náhradníky

04.08.2022 Tradiční letní pobytový tábor s výtvarným zaměřením. Čeká vás program s kreativními dílnami, táborovými hrami a mnoha zážitky.

PT Lesní dobrodružství - Dubina

08.08.2022 Jsi veselý, dobrodružný, rád soutěžíš a nezkazíš žádnou srandu? Pak je pro Tebe tento tábor jako dělaný!

PT Lišáci v akci - Zálom

Obsazeno

08.08.2022 Všeobecný tábor pro předškolní děti je tady. Rodičové neváhejte a přihlašte své aktivní děti na Tábor Lišáci v akci. Budeme si hrát, zpívat, malovat, cvičit, no prostě blbnout co to jde. Těší se na Vás lektorka Soňa a Míša

PT Sportcamp - Zábřeh

Obsazeno

08.08.2022 Hejbni kostrou a pojď s námi na letní příměstský tábor SPORTCAMP! Sportovní tábor pro všechny holky i kluky, kteří rádi hrají sportovní hry, soutěží s ostatními a pohyb je pro ně zábavou. Čeká tě badminton, trampolínky, florbal, vybíjená, fotbal a další spousta her jako třeba hututu a veverčí ocásky... těšíme se na tebe, protože na nudu o prázdnách není čas :-)

PT Taneční - Osídlení Ameriky - Zálom

08.08.2022 Tento příměstský taneční tábor s názvem Osídlení Ameriky, bude ve stylu divokého západu, proto nečekejte a přihlašte se na tento super tábor, kde si děti vyzkouší různé taneční prvky, styly a kreace.

LT Olympiáda

14.08.2022 Pojď s námi strávit 8 dní na čerstvém vzduchu v Jeseníkách. Celý tábor se ponese v duchu Olympijských her - společně při zahájení zažehneme olympijský oheň a každý jeden člen výpravy bude zároveň členem národního týmu. Soutěžit ale budeme nejen ve sportovních disciplínách, čekají nás i šifry, noční hry, výtvarka a třeba výlet na Mořské oko. Pro rodiče: Vedoucími na tomto táboře jsou Klára Šídlová (na SVČ učí badminton, jumping, pohybové kroužky pro předškoláky aj., tábory, akce), David Sumara (ten dlouhodobě vede adaptační a ozdravné pobyty, tábory, preventivní kurzy a napříč MSK krajem učí kroužky parkouru) a Hanka Střeláková (zkušená pedagožka volného času, v současné době učitelka a zároveň zástupkyně ředitele v MŠ). Tábor se koná v Karlovicích v Jeseníku, v Rekreačním středisku Karlovice (www.rskarlovice.cz). Děti budou ubytovány v budově na 3-4lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním umyvadlem, sociální zařízení je společné pro patro. Program bude situován především do venkovních prostor (zahrada, nedaleké hřiště, les, výlety do okolí), v případě špatného počasí máme k dispozici klubovnu a tělocvičnu. Cena tábora zahrnuje stravu 5x denně, celodenní pitný režim, odborný dohled, program a programové vybavení, odměny. Je možnost volby bezlepkové stravy za příplatek 350,-. Doprava na tábor i z něj je vlastní. Čas odjezdu i příjezdu bude s předstihem upřesněn. Máme připravenu velkou spoustu aktivit, her a soutěží. Těšíme se na přihlášky a na krásné léto!

LT Život pavoučků

14.08.2022 Tábor pro (nejen) BEZLEPKOVÉ DĚTI ! Chceš si užít pobytový tábor s aktivitami propletenými jako pavučinová síť? Čeká Tě spousta her a soutěží, výtvarné aktivity, výlety do přírody a mnoho dalšího. Pojď s námi aktivně prožít 8 dní na čerstvém vzduchu v Jeseníkách a přihlas se ještě dnes :)

PT Mistři Badmintonu - Zálom

Obsazeno

15.08.2022 Letní příměstský tábor Mistři Badmintonu pro všechny děti, které hrají rády badminton. Na tomto táboře se něco přiučíš, ale také zažiješ spoustu legrace s kamarády, soutěže, hry. Čekáme na Tebe ! Těší se na Vás lektorka Soňa.

PT Pokémoni - Zábřeh

Obsazeno

15.08.2022 Přihlas se na náš Pokémoni příměstský tábor a zažij dobrodružství v Indigové lize! Pokusíme se objevit co nejvíce druhů v regionech Kanto, Johto, Hoenn a pokud to zvládneme snad i v dalších. Čekají vás zajímavé soutěžní hry, výtvarné aktivity s tematikou Pokémonů.

Filtry

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.