KROUŽKY 2023/2024

Počet nalezených kroužků: 160

3D art PO (3D pero) - Gurťjevova

PO 15:30-17:30

Věk 8-15

1 050 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

V kroužku 3D art budou děti kreslit 3D perem pomocí šablon a návrhů a naučí se tvořit vlastní návrhy. Vyrobí si různé dekorace a ozdoby např. 3D budovy, šperky, zvířata a obrazy. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Materiál bude průběžně předáván na recepci SVČ a 3D pera i s příslušenstvím si můžete od nás zapůjčit. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

3D art ÚT (3D pero) - Gurťjevova

ÚT 17:00-19:00

Věk 8-15

1 050 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

V kroužku 3D art budou děti kreslit 3D perem pomocí šablon a návrhů a naučí se tvořit vlastní návrhy. Vyrobí si různé dekorace a ozdoby např. 3D budovy, šperky, zvířata a obrazy. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Materiál bude průběžně předáván na recepci SVČ a 3D pera i s příslušenstvím si můžete od nás zapůjčit. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

3D print - Gurťjevova

ČT 15:00-17:00

Věk 10-18

1 050 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 3 místa

V kroužku 3D print se děti naučí pracovat v programu Autodesk Fusion 360, který je učený pro tvorbu modelů k 3D tisku a v programech, které upravují návrh k dané tiskárně. V nové učebně máme 3D tiskárny dvou i jedno hlavňové, které se děti naučí ovládat a budou na nich i tisknout své vlastní návrhy. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Výrobky, které se budou tisknout, je možné vyzvednout na recepci SVČ. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Andrianky - sportovní gymnastika

PÁ 16:00-17:00

Věk 6-16

800 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

Děti se zde naučí základy sportovní gymnastiky, která je nutná pro mažoretkový sport. Zároveň se dozvědí, jak správně držet tělo, jak vnímat rytmus hudby a jak se do něj přirozeně hýbat. Kroužek vede trenérka Markéta, za kvalitu tréninku zodpovídá hlavní trenérka Andrianek Šárka Kolébalová. Místo tréninku: SVČ Dubina Soutěžní děti – (začátečníci – děti ve věku 7-11 let, pokročilí – děti ve věku 11 – 15 V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Andrianky hůlky pokročilí soutěžní

ST 18:30-20:00

Věk 11-16

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 4 místa

Děti se zde naučí složitější kroky a prvky s hůlkou, na kterých budou postaveny složitější sestavy a choreografie. Zároveň se dozvědí, jak správně držet tělo, jak vnímat rytmus hudby a jak se do něj přirozeně hýbat. Děti se účastní postupových soutěží a vystupují na různých akcích. Kroužek vede trenérka Monika, za kvalitu tréninku zodpovídá hlavní trenérka Andrianek Šárka Kolébalová. Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře Soutěžní děti – (pokročilí – děti ve věku 11 – 16 let Nejlépe 100% účast na soutěžích, vystoupeních, tréninkách. Min. účast 80%. Nutné odevzdat trenérkám formulář, který je ke stažení na stránkách andrianky.cz – zařazení mažoretky do soutěžní skupiny. Děti se účastní postupových soutěží, kde se mohou dostat až na MČR případně i dál. V případě častých absencí může trenérka dítě dát jako náhradníka. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Andrianky hůlky začátečníci soutěžní

ST 15:30-17:00

Věk 6-11

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Děti se zde naučí základní kroky a prvky s hůlkou, na kterých budou postaveny jednoduché a později i složitější sestavy a choreografie. Zároveň se dozvědí, jak správně držet tělo, jak vnímat rytmus hudby a jak se do něj přirozeně hýbat. Děti se účastní malých soutěží a vystupují na různých akcích. Kroužek vede trenérka Monika, za kvalitu tréninku zodpovídá hlavní trenérka Andrianek Šárka Kolébalová. Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře Soutěžní děti – (začátečníci – děti ve věku 7-11 let) Nejlépe 100% účast na soutěžích, vystoupeních, tréninkách. Min. účast 80%. Nutné odevzdat trenérkám formulář, který je ke stažení na stránkách andrianky.cz – zařazení mažoretky do soutěžní skupiny. Děti se účastní postupových soutěží, kde se mohou dostat až na MČR případně i dál. V případě častých absencí může trenérka dítě dát jako náhradníka. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Andrianky pompon pokročilí, soutěžní

ÚT 18:15-19:45

Věk 11-15

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Děti se zde naučí složitější kroky a prvky s pomponem, na kterých budou postaveny složitější sestavy a choreografie. Zároveň se dozvědí, jak správně držet tělo, jak vnímat rytmus hudby a jak se do něj přirozeně hýbat. Kroužek vede trenérka Markéta, za kvalitu tréninku zodpovídá hlavní trenérka Andrianek Šárka Kolébalová. Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře Soutěžní děti – (pokročilí – děti ve věku 11–15 let) Nejlépe 100% účast na soutěžích, vystoupeních, tréninkách. Min. účast 80%. Nutné odevzdat trenérkám formulář, který je ke stažení na stránkách andrianky.cz – zařazení mažoretky do soutěžní skupiny. Děti se účastní postupových soutěží, kde se mohou dostat až na MČR případně i dál. V případě častých absencí může trenérka dítě dát jako náhradníka. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Andrianky pompon začátečníci

ÚT 16:30-18:00

Věk 5-12

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Kroužek je určen pro děti ve věku 5-12 let. Děti se zde naučí základní kroky a prvky s pomponem, na kterých budou postaveny jednoduché a později i složitější sestavy a choreografie. Zároveň se dozvědí, jak správně držet tělo, jak vnímat rytmus hudby a jak se do něj přirozeně hýbat. Děti se účastní malých soutěží a vystupují na různých akcích. Místo tréninku: SVČ Dubina Kroužek vede trenérka Danča, za kvalitu tréninku zodpovídá hlavní trenérka Andrianek Šárka Kolébalová. Soutěžní děti – (začátečníci – děti ve věku 7-11 let) Nejlépe 100% účast na soutěžích, vystoupeních, tréninkách. Min. účast 80%. Nutné odevzdat trenérkám formulář, který je ke stažení na stránkách andrianky.cz – zařazení mažoretky do soutěžní skupiny. Děti se účastní postupových soutěží, kde se mohou dostat až na MČR případně i dál. V případě častých absencí může trenérka dítě dát jako náhradníka. Nesoutěžní děti – 5-12 let – děti začínající nebo děti, které se bojí nebo nechtějí vystupovat na soutěžích. Skupina se bude učit základům mažoretkového sportu a během tréninků vytvoří sestavu na různá vystoupení pro rodiče (vánoční jolka, kroužkofest, den dětí, slet čarodějnic atd. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Andrianky s hůlkou - nesoutěžní

ÚT 15:30-16:30

Věk 5-12

800 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Děti se zde naučí základní kroky a prvky s hůlkou, na kterých budou postaveny jednoduché a později i složitější sestavy a choreografie. Zároveň se dozvědí, jak správně držet tělo, jak vnímat rytmus hudby a jak se do něj přirozeně hýbat. Děti se účastní malých soutěží a vystupují na různých akcích. Kroužek vede trenérka Simča, za kvalitu tréninku zodpovídá hlavní trenérka Andrianek Šárka Kolébalová. Místo tréninku: SVČ Dubina Nesoutěžní děti – 5-12 let – děti začínající nebo děti, které se bojí nebo nechtějí vystupovat na soutěžích. Skupina se bude učit základům mažoretkového sportu a během tréninků vytvoří sestavu na různá vystoupení pro rodiče (vánoční jolka, kroužkofest, den dětí, slet čarodějnic atd. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Angličtina pro předškoláky - Gurťjevova

ÚT 16:00-17:00

Věk 5-7

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Hello, tady angličtina pro naše nejmenší, od 5-7 let. Hravou formou se naučíme základy angličtiny: jednoduchá slovíčka, pozdravy a základní fráze. Angličtina si ráda hraje, budeme i soutěžit a hrát hry. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Angličtina pro školáky - Gurťjevova

ČT 15:30-16:30

Věk 7-12

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Hravou formou se naučíme základy angličtiny: jednoduchá slovíčka, pozdravy a základní fráze. Angličtina si ráda hraje, budeme i soutěžit a hrát hry. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Archery game - Gurťjevova

PO 17:00-18:30

Věk 12-20

1 250 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Archery game je akční týmová sportovní hra s luky a speciálními šípy. Získej si své šípy, zasáhni soupeře a buď rychlejší než tvý protivníci. Účastnící se naučí střílet z luku za pohybu, nabíjet vícero způsoby hlavně trefit svého soupeře, který je taktéž v pohybu. Každá hra je jiná, jelikož je k dispozici přes 20 rozdílných módů a ten má ještě několik variant. Aktivita je vhodná pro mládež, která časem míří na LARPy,dřevárny a železárny. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Badminton 1 - Zálom

ČT 15:30-17:00

Věk 6-10

1 050 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 2 místa

Kroužek Badminton 1 je určen pro děti od 6 do 11 let. Děti se zde naučí správné držení rakety, odpal bekhendem a forhendem, podání, základní údery - klír, drop, drajv a smeč. Naučí se pravidla tohoto sportu, které využijí ve dvojhře nebo čtyřhře. Postupně si zde budou zdokonalovat techniku a taktiku úderů, správný pohyb po kurtu. Příprava na soutěže a turnaje. Zlepšování fyzické kondice, motivace ke sportu, upevňování kolektivu při týmové hře a dodržování pravidel FAIR PLAY. Příprava na turnaje mezi SVČ a DDM. Badminton je Olympijský sport a patří k nejrychlejším raketovým sportům. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

Badminton 2 - Zálom

ČT 17:00-18:30

Věk 11-17

1 050 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední místo!

Kroužek Badminton 2 je určen pro děti od 11 do 17 let. Děti se zde naučí správné držení rakety, odpal bekhendem a forhendem, podání, základní údery - klír, drop, drajv a smeč. Naučí se pravidla tohoto sportu, které využijí ve dvojhře nebo čtyřhře. Postupně si zde budoudokonalovat techniku a taktiku úderů, správný pohyb po kurtu. Příprava na soutěže a turnaje. Zlepšování fyzické kondice, motivace ke sportu, upevňování kolektivu při týmové hře a dodržování pravidel FAIR PLAY. Badminton je Olympijský sport a patří k nejrychlejším raketovým sportům. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

Badminton dospělí - Zálom

ČT 18:30-20:00

Věk 14-50

1 600 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 4 místa

Kroužek Badminton dospělí je určen již pro pokročilé hráče od 14 let věku. Hráči se již zdokonalují v herních prvcích, podáních, úderech. Systém hry - dvojhra a čtyřhra. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Badminton Ridera mladší

ÚT 15:00-16:00

Věk 10-13

1 350 Kč / pololetí

Ridera Sport - Závodní 2885/86, Ostrava-Vítkovice

Obsazeno

Kroužek Badminton je určen pro děti od 10 do 13 let, a to jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé hráče. Již druhým rokem budou tréninky probíhat v profesionální badmintonové hale Ridera Sport (Ridera Sport - Závodní 2885/86, Ostrava-Vítkovice). Sraz bude vždy přímo na Rideře, stejně tak rozchod. Je zde dobrá dostupnost MHD (zastávka Městský stadion). Děti by s sebou měly nosit vlastní raketu, pití, sportovní oblečení a obuv vhodnou do haly. Členové kroužku mají možnost zakoupit si členskou kartu Klubu Ridera Sport za cenu 300Kč/rok, která poskytuje na veškeré další aktivity slevu 15 % (masáže, Jump Sport, vstup na bazén a do Wellness) + parkování ZDARMA. Badminton je Olympijský sport a patří k nejrychlejším raketovým sportům. Děti se zde naučí správné držení rakety, odpal bekhendem a forhendem, podání, základní údery - klír, drop, drajv a smeč. Naučí se pravidla tohoto sportu, které využijí ve dvojhře nebo čtyřhře. Postupně si zde budou zdokonalovat techniku a taktiku úderů, správný pohyb po kurtu. Příprava na soutěže a turnaje. Zlepšování fyzické kondice, motivace ke sportu, upevňování kolektivu při týmové hře a dodržování pravidel FAIR PLAY. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Badminton Ridera starší

ÚT 16:00-17:00

Věk 13-15

1 350 Kč / pololetí

Ridera Sport - Závodní 2885/86, Ostrava-Vítkovice

Obsazeno

Kroužek Badminton je určen pro děti od 13 do 15 let, a to jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé hráče. Již druhým rokem budou tréninky probíhat v profesionální badmintonové hale Ridera Sport (Ridera Sport - Závodní 2885/86, Ostrava-Vítkovice). Sraz bude vždy přímo na Rideře, stejně tak rozchod. Je zde dobrá dostupnost MHD (zastávka Městský stadion). Děti by s sebou měly nosit vlastní raketu, pití, sportovní oblečení a obuv vhodnou do haly. Členové kroužku mají možnost zakoupit si členskou kartu Klubu Ridera Sport za cenu 300Kč/rok, která poskytuje na veškeré další aktivity slevu 15 % (masáže, Jump Sport, vstup na bazén a do Wellness) + parkování ZDARMA. Badminton je Olympijský sport a patří k nejrychlejším raketovým sportům. Děti se zde naučí správné držení rakety, odpal bekhendem a forhendem, podání, základní údery - klír, drop, drajv a smeč. Naučí se pravidla tohoto sportu, které využijí ve dvojhře nebo čtyřhře. Postupně si zde budou zdokonalovat techniku a taktiku úderů, správný pohyb po kurtu. Příprava na soutěže a turnaje. Zlepšování fyzické kondice, motivace ke sportu, upevňování kolektivu při týmové hře a dodržování pravidel FAIR PLAY. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Barvínek děti - Gurťjevova

ST 16:00-17:00

Věk 4-8

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kreativní kroužek pro všechny šikovné a tvořivé předškoláky. Netradiční kreativní činnosti, výtvarné postupy a mnoho originálních výrobků pro radost. Tvořte společně s dětmi. Děti se naučí základy tradičních i netradičních výtvarných technik, míchání barev, kresbu, modelování, tvoření z keramické hlíny, práci z přírodních materiálů a mnoho dalšího. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Veškerý výtvarný materiál vám budeme průběžně chystat k vyzvednutí na recepci SVČ. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Barvínek rodiče s dětmi - Gurťjevova

ST 17:00-18:00

Věk 4-7

550 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kreativní kroužek pro všechny šikovné a tvořivé předškoláky a jejich maminky. Netradiční kreativní činnosti, výtvarné postupy a mnoho originálních výrobků pro radost. Tvořte společně s dětmi. Děti se naučí základy tradičních i netradičních výtvarných technik, míchání barev, kresbu, modelování, tvoření z keramické hlíny, práci z přírodních materiálů a mnoho dalšího. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - PLATBU I PŘIHLÁŠKU MUSÍ MÍT JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Veškerý výtvarný materiál vám budeme průběžně chystat k vyzvednutí na recepci SVČ. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Basketbal Zálom

ST 16:30-18:00

Věk 8-14

1 200 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Volno

Kroužek je určen pro děti ve věku 8 až 14 let. Děti se naučí základním pravidlům basketbalu, technice správného držení míče, pohybu a všem různým dovednostem, které k tomuto sportu patří. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

Box - přípravka děti - Gurťjevova

ČT 17:00-18:30

Věk 7-12

1 300 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Box je jedním z nejstarších sportů, provozoval se např. již ve starém Řecku. Patří mezi sporty olympijské a věnují se mu muži i ženy všech věkových i váhových kategorií. Je to sport individuální, silový, rozvíjí celkovou fyzickou kondici, sílu, rychlost, vytrvalost, koordinaci a postřeh, zvyšuje sebevědomí, učí mimo jiné sebeovládání a smyslu pro fair-play. V kroužku v rámci přípravy se zaměříme především na rozvoj všeobecné fyzické zdatnosti – běh, posilování, skákání přes švihadlo, základní prvky boxingu. Lektor Šimon Barteček (ročník 2005). Boxu se věnuje od svých 15 let, do té doby se věnoval především atletice a parkúru. V současné době je členem Boxerské asociace ČR, boxuje za klub Boxing club Poruba a na svém kontě má 19 zápasů, z toho 13 vítězných. Je dvojnásobným vícemistrem ČR v juniorské váhové kategorii do 75 kg. V loňském roce získal 2.místo na mezinárodním turnaji Julia Tormy. Pedagogicky bude kroužek zastřešovat Mgr. Jiří Barteček. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Bungee acrobatics - Gurťjevova

ST 18:00-19:00

Věk 14-99

1 900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Posiluj, zpevni, balancuj a vzdoruj gravitaci. Určeno pro klienty, které baví zkoumat pohyb skrze bungee lano. V tréninku určitě zapojíme základní techniky cviků, rozehřejeme se workoutem ale budeme se také hodně věnovat tanečním variacím. Proč "acrobatics"? Zapojíme stojky, hvězdy, rotace! Spojíme prvky do krátkých variací, budeme se věnovat improvizacím, které budeme zkoušet do různých tanečních žánrů! Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Z pohodlí domova budeme posilovat celé tělo formou různých druhů cvičení se zaměřením na rozvoj flexibility a balancu.

Capoeira - Gurťjevova

ST 17:00-18:00

Věk 6-12

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Capoeira jako taková v sobě představuje kombinaci tance, akrobacie a hudby v netradičním pojetí boje s osobitým kouzlem a sobě vlastní filozofií. Capoeira je brazilské bojové umění obsahující prvky akrobacie a tance, doprovázené hudbou. Můžete shlédnout naši činnost v videích na adrese https://www.youtube.com/@capoeiraostrava/videos V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Country tance starší - Zálom

ÚT 17:00-19:00

Věk 14-99

1 450 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Volno

Tanenčí soubor Hazard Country Dance Club se věnuje moderním i tradičním country tancům, line a show dancigu a také americkému stepu. Je několikrát držitelem titulu Nejlepší Country skupina roku a souborem prošlo několik mistrů ČR v Country tancích. Kroužek je určen pro děti ve věku od 14 let a výše. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Dance Fitness - Gurťjevova

PO 16:00-17:00

Věk 10-18

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Kroužek je určen pro děti ve věku 10-18 let. Dance fitness patří k moderním a velmi populárním tanečním cvičením. Děti se v každé hodině nejprve rozehřejí, poté je čekají zábavné taneční sestavy a choreografie v rytmu moderní a latinsko-americké hudby a nakonec závěrečné zklidnění a protažení. Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Děti budou nacvičovat Dance Fitness z pohodlí svého pokoje stejným způsobem, jako by byly na hodině v tělocvičně.

Dance Fitness - mladší - Dubina

ČT 17:15-18:15

Věk 10-14

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Dance fitness (10 – 14 let) Chceš si zatančit na moderní písničky z celého světa? Dance fitness je kroužek pro děti od 10 do 14 let, které si chtějí vyzkoušet různé taneční styly a užít hodně zábavy. Zkusíš si taneční choreografie obsahující prvky stylů salsa, cha-cha, samba, ale i hip-hop, břišní tance a mnoho dalších V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Dance Fitness - starší - Dubina

ST 17:15-18:15

Věk 13-16

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Dance fitness je dynamický zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Je založen na principu intervalového kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalejší a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování CELÉHO těla (nejvíce v oblasti trupu, budete tedy mít štíhlý pas a pevné bříško). Cvičí se na úžasnou veselou motivující hudbu, která Vám sama hýbe tělem !!! Skvělá lektorka Míša Kozubková se na Vás těší!!! V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Dance Mix - Dubina

ÚT 15:30-16:30

Věk 6-10

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

6-10 let, vhodné pro chlapce i dívky Baví tě tancovat? Chceš poznat nové kamarády a zasmát se? Pak je tento kroužek právě pro tebe! Nemusíš být v tanci profík, hlavní je u nás zábava. Zatancujeme si na známé písničky, a hlavně si čas strávený spolu užijeme. Těším se na tebe, lektorka Zoe. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Dobrotky v pondělky - Gurťjevova

PO 16:30-18:30

Věk 8-15

1 500 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je pro všechny, kdo rádi vaří a jí. V kroužku se děti naučí připravovat chutné pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Vyzkouší si teplou i studenou kuchyni - předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty, zákusky a během přípravy jídel se seznámí s etiketou stolování, hygienickými zásadami a pravidly zdravé výživy. Každý tak získá sadu receptů, které otestuje na vlastních chuťových pohárcích. Distanční forma: Lekce budou online a každý účastník potřebuje jen vybavení vlastní kuchyně. Každý týden pak dostane seznam surovin, které je potřeba si obstarat.

Dračí doupě 2 - Gurťjevova

ČT 17:00-19:00

Věk 10-18

1 050 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro děti ve věku 10-18 let. Děti se naučí základní pravidla hry na hrdiny Dračí doupě 2, učí se vžít do své postavy, snaží se pochopit jeho pocity a problémy a také vytváří nové nestvůry do bestiáře. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí.

Dračí doupě pro nejmenší - Gurťjevova

ČT 15:30-16:30

Věk 7-10

650 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Dračí doupě pro nejmenší ve věku 7-10 let: Dračí doupě je česká hra na hrdiny situovaná do fantasy světa, kde se z hráčů stanou hrdinové ovlivňující děj příběhu (Hobit/Pán prstenů). Děti si vytvoří svou postavu/svého hrdinu a s ním budou postupně procházet předem připravená dobrodružství. Postupně si tak budou své hrdiny vylepšovat. Nenásilnou formou si rozšíří znalost dalších pravidel potřebných k používání získaných schopností a dovedností. Jednotlivá dobrodružství budou volena vzhledem k věku dětí, tak aby zažily spousty zábavy, napětí a humoru. Co se děti naučí: 1) Základní pravidla pro hru Dračí doupě. 2) Zlepší si svou představivost. 3) Zefektivní komunikaci mezi sebou a rozšíří slovní zásobu. 4) Naučí se spolupracovat při jednodušších i složitějších úkolech. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Dramaťák mladší - Gurťjevova

PO 16:20-17:20

Věk 6-10

850 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 3 místa

Pokud máte doma děti/dítě, které se rády baví, mají moc energie a velkou fantazii, nebo naopak se stydí, ale chtějí se pobavit ráda bych Vám nabídla hodinu dramatického kroužku, ve kterém si s dětmi budeme nejen hrát, ale také se ponoříme do jiných světů, ve kterých se naučíme improvizovat, pohybovat se v prostoru a také se vcítit do jiných rolí. Jelikož dramatická výchova není jen o herectví, budeme se také zaměřovat na emoce nebo třeba komunikaci. Vše budeme dělat zábavnou formou, jelikož mým hlavním úkolem je děti zabavit a zároveň předat zkušenosti. Pokud chcete mít z dětí malé herce, budu se těšit každé pondělí od 16:30-17:30. Jmenuji se Adriana Myšáková a jsem novou posilou pro dramatický kroužek. Mám v tomto ohledu zkušenosti, jelikož jsem sama navštěvovala v dětství dramaticky kroužek a také mě na střední škole doprovázela dramatická výchova. Mám také zkušenosti s dětmi, tudíž si myslím, že když tyto věci spojíme, může pro děti vzniknout skvělý kroužek s bohatým programem. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Dramaťák starší - Gurťjevova

PO 17:30-19:00

Věk 10-15

1 050 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 2 místa

Ať už mají Vaše děti nějaké zkušenosti s herectvím nebo se naopak do tohoto světa ponořit, ráda bych je přivítala v dramatickém kroužku pro starší děti. Naší náplní bude práce s textem, trénování paměti pomoci scénářů, improvizace nebo také různé hry, ve kterých si budeme zkoušet různé emoce nebo třeba trénovat komunikaci. Na všechny připravené aktivity budeme mít hodinu a půl. Pokud si tedy Vaše děti budou chtít užít plno zábavy, ale zároveň se i něco naučit, budu se těšit každé pondělí od 17:30-19:00 Jmenuji se Adriana Myšáková a jsem novou posilou pro dramatický kroužek. Mám v tomto ohledu zkušenosti, jelikož jsem sama navštěvovala v dětství dramaticky kroužek a také mě na střední škole doprovázela dramatická výchova. Mám také zkušenosti s dětmi, tudíž si myslím, že když tyto věci spojíme, může pro děti vzniknout skvělý kroužek s bohatým programem. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Fit Jóga - Zálom

ST 16:30-18:00

Věk 14-99

1 600 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 2 místa

Fit joga je vhodná pro všechny věkové kategorie. Cvičení je v pomalém tempu s důrazem na zpevnění středu těla, protažení svalů a jejich zpevnění. Budeme cvičit s váhou vlastního těla a s malými i velkými míči (overball, fitball). Cílem cvičení je zlepšení fyzické kondice, odpočinutí mysli, pocit uvolnění a dobré nálady. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online.

Florbal - Gurťjevova

ČT 15:00-16:00

Věk 7-12

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-12 let. Díky tomuto kroužku si děti zlepší svou fyzickou kondici, vybijí přebytečnou energii, ale zároveň zábavnou formou vyplní svůj volný čas. V kolektivu přátel se děti naučí týmovému chování při hře a zároveň využití herní strategie k poražení protihráčů. Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Bude probíhat teoretická příprava na hru, opakování pravidel a rozebírání herních situací. Dále bude probíhat fyzická příprava.

Florbal mírně pokročilí - Dubina

ČT 16:15-17:15

Věk 6-12

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Zde se děti učí základním pohybovým schopnostem, jak využívat sílu, rychlost a vytrvalost v oblasti florbalu. Dále se zaměřují na florbalové dovednosti, zvládnutí technických úkolů, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání techniky ve hře, taktické a kombinační herní situace. Rozvoj dětí je však nejvíce v celoplošné hře, která bude časově zabírat 90% kroužku. Kroužek vede oblíbený trenér Josef Haroník. Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online. Bude probíhat teoretická příprava na hru, opakování pravidel a rozebírání herních situací. Dále bude probíhat fyzická příprava. Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře

Florbal mladší 1 - Zálom

PO 15:00-16:30

Věk 7-12

800 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Obsazeno

Florbal je určen pro děti od 7 do 12 let (pouze děti, kteří už jsou na ZŠ). Děti se naučí základní pohybové florbalové schopnosti a dovednosti. Zvládají technickou hru hokejky s míčkem, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

Florbal mladší 2 - Zálom

ST 15:00-16:30

Věk 7-12

800 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední místo!

Florbal je určen pro děti od 7 do 12 let (pouze děti, kteří už jsou na ZŠ). Děti se naučí základní pohybové florbalové schopnosti a dovednosti. Zvládají technickou hru hokejky s míčkem, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

Florbal pokročilí - Dubina

ČT 17:15-18:45

Věk 12-15

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře Zde se děti učí základním pohybovým schopnostem, jak využívat sílu, rychlost a vytrvalost v oblasti florbalu. Dále se zaměřují na florbalové dovednosti, zvládnutí technický úkolů, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání techniky ve hře, taktické a kombinační herní situace. Rozvoj dětí je však nejvíce v celoplošné hře, která bude časově zabírat 90% kroužku. Lekce vede oblíbený trenér Josef Haroník. Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online. Bude probíhat formou kruhového tréninku a dále bude probíhat fyzická příprava. Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře

Florbal starší 1 - Zálom

PO 16:30-18:30

Věk 12-18

900 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední místo!

Florbal je určen pro děti, které jsou rozděleny do dvou kategorií od 12 do 18 let. Děti se naučí základní pohybové florbalové schopnosti a dovednosti. Zvládají technickou hru hokejky s míčkem, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání techniky ve hře, taktické a kombinační herní situace. Největší rozvoj dětí je v celoplošné hře, která probíhá každý trénink. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

Florbal starší 2 - Zálom

ÚT 16:30-18:30

Věk 12-18

900 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední místo!

Florbal je určen pro děti, které jsou rozděleny do dvou kategorií od 12 do 18 let. Děti se naučí základní pohybové florbalové schopnosti a dovednosti. Zvládají technickou hru hokejky s míčkem, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání techniky ve hře, taktické a kombinační herní situace. Největší rozvoj dětí je v celoplošné hře, která probíhá každý trénink. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

Florbal začátečníci - Dubina

ČT 15:00-16:00

Věk 6-10

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední místo!

Kroužek je určen pro děti ve věku 6-10 let. Děti se naučí základní pohybové florbalové schopnosti a dovednosti. Zvládají technickou hru hokejky s míčkem, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání. Kroužek vede oblíbený trenér Josef Haroník. Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online. Bude probíhat teoretická příprava na hru, opakování pravidel a rozebírání herních situací. Dále bude probíhat fyzická příprava.

Florbal závodní tým - Dubina

ST 17:00-18:30

Věk 12-16

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 2 místa

Kroužek florbalu je zařazen do sportovní činnosti. Je určen pro děti ve starší kategorii od 12 do 16 let. Určeno pro vybrané hráče z kroužku pokročilých. Lekce vede oblíbený trenér Josef Haroník. Při přechodu do distanční formy budou lekce realizovány online. Bude probíhat formou kruhového tréninku a dále bude probíhat fyzická příprava. Místo tréninku: Tělocvična ZŠ Košaře

Fly jóga dospělí - Gurťjevova

ČT 18:45-19:45

Věk 15-99

1 700 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 3 místa

Chceš se protáhnout, posílit svaly a zároveň si i odpočinout? Pak je pro tebe jóga ve vzduchu ideální! Ve vzdušné józe se cvičí na speciální síti, která umožňuje pohyb v prostoru. Je příjemná a měkká, ale zároveň pevná a má vysokou nosnost. Díky tomu ji lze využít při funkčním tréninku a posilování, relaxaci, ale i akrobatickém cvičení. Největší předností jsou ale obrácené pozice hlavou dolů, při kterých si může odpočinout páteř. Každá lekce má tři základní části - zahřátí a protažení, vlastní cvičení a relaxace v síti. Cvičení je vhodné i pro naprosté začátečníky, obsah kurzu bude uzpůsoben skupině přihlášených cvičících. O lektorce Míši Bágarové: Závěsnému cvičení se věnuje od roku 2018. Je lektorkou certifikovaného cvičení Jóga ve vzduchu a několik let vedla cirkusové lekce pro děti i dospělé, workshopy a příměstské tábory v olomouckém studiu Cirk Atum. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Fly jóga mladší děti - Gurťjevova

ČT 16:30-17:30

Věk 6-9

1 400 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Pojď si s námi zalétat v síti! Kroužek Fly jógy je určen pro všechny děti bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti se cvičením v síti. Během pololetí se naučíme bezpečně cvičit v závěsné síti a spojovat naučené cviky do krátkých sestav. Kromě cvičení síti se mohou děti těšit i na další netradiční pohybové aktivity inspirované cirkusem - párovou krobacii, pozemní akrobacii, žonglování nebo jógu Cílem kroužku je podporovat radost účastníků z pohybu, rozvíjet jejich pohybové dovednosti (např. koordinace, hrubá motorika, prostorové vnímání aj.) a pomáhat jim si vytvořit zdravé návyky. O lektorce Míši Bágarové: Závěsnému cvičení se věnuje od roku 2018. Je lektorkou certifikovaného cvičení Jóga ve vzduchu a několik let vedla cirkusové lekce pro děti i dospělé, workshopy a příměstské tábory v olomouckém studiu Cirk Atum. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Fly jóga starší děti - Gurťjevova

ČT 17:30-18:30

Věk 10-14

1 400 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Pojď si s námi zalétat v síti! Kroužek Fly jógy je určen pro všechny děti bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti se cvičením v síti. Během pololetí se naučíme bezpečně cvičit v závěsné síti a spojovat naučené cviky do krátkých sestav. Kromě cvičení síti se mohou děti těšit i na další netradiční pohybové aktivity inspirované cirkusem - párovou krobacii, pozemní akrobacii, žonglování nebo jógu Cílem kroužku je podporovat radost účastníků z pohybu, rozvíjet jejich pohybové dovednosti (např. koordinace, hrubá motorika, prostorové vnímání aj.) a pomáhat jim si vytvořit zdravé návyky. O lektorce Míši Bágarové: Závěsnému cvičení se věnuje od roku 2018. Je lektorkou certifikovaného cvičení Jóga ve vzduchu a několik let vedla cirkusové lekce pro děti i dospělé, workshopy a příměstské tábory v olomouckém studiu Cirk Atum. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Fotbal - Zálom

ÚT 15:00-16:30

Věk 7-15

700 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Obsazeno

Sálová kopaná je určena pro děti od 7 do 12 let. Děti se naučí základní pohybové fotbalové schopnosti a dovednosti. Budou zvládat technicky práce s míčem, střelbu, přihrávku, rozehrávku, účelné využívání herních taktik a situací. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Děti budou zlepšovat fyzickou kondici formou kruhových tréninků.

FS Morava - Taneční kroužek - Zálom

ÚT 17:30-19:30

Věk 15-50

1 050 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Obsazeno

Folklorní skupina Morava je určena pro dospělé. Věnuje se předvším valašským tancům a zpěvům. Klienti si zlepší techniku držení těla a koordinaci pohybu a to vše za doprovodu lidových zpívaných písní. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Historický šerm - pokročilí - Gurťjevova

PO 16:30-18:30

Věk 10-18

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Věková skupina: 10 - 18 let Kroužek je určen pouze klientům, kteří již historický šerm navštěvovali. Zaměření na 15 století. Budeme se věnovat základním technikám boje s 1,5 ručním mečem, holí, dýkou a boje beze zbraně. Frekventanti budou mít možnost vystupovat na různých akcích a přehlídkách. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Historický šerm - začátečníci - Gurťjevova

ST 15:00-17:00

Věk 10-18

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 3 místa

Věková skupina: 10 - 18 let Kroužek zaměřený na nové klienty a začátečníky v tomto sportu. Zaměření na 15 století. Budeme se věnovat základním technikám boje s 1,5 ručním mečem, holí, dýkou a boje beze zbraně. Frekventanti budou mít možnost vystupovat na různých akcích a přehlídkách. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Jóga pro předškoláky - Gurťjevova

ÚT 17:00-18:00

Věk 4-8

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Dětská jóga dává dětem nosný pohybový základ do života. Nenásilnou a především hravou formou učí děti kooperaci s ostatními, zlepšuje dechovou kapacitu, především výdechový proud, což učí ztišení nervové soustavy a je to výborná příprava na stresově zátěžové situace. Budeme si vyprávět příběhy a pohádky, při kterých budeme zároveň cvičit. Děti si díky příběhům ani nevšimnou, že se stále hýbou. Nebudou chybět ani akční hry, překážkové dráhy, či využívání jógových pomůcek. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí.

Jóga pro školáky - Gurťjevova

ÚT 15:00-16:00

Věk 8-13

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Zábavnou formou si děti rozšíří paletu jógových pozic a naučí se nové sestavy. Pomocí jógy se děti učí správnému držení těla a jak dobře dýchat. Budeme se protahovat a posílíme tělo. Děti postupně přejdou od jednoduchých cviků ke složitějším a procvičí si svou obratnost a pružnost. V tomto kroužku jsou děti vedeny také k párovým pozicím, a tak pracují na vytváření důvěry s ostatními. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí.

Jóga v denním životě - Zálom

PO 18:00-19:30

Věk 18-99

1 600 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 3 místa

Kroužek je určen pro větší děti a dospělé. Cvičenci se naučí zcela novému vnímání svého těla a své životní energie. Naučí se postupně několik sestav. Kroužek je vhodný i pro začátečníky. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online.

Jumping dospělí - Gurťjevova

ST 17:00-18:00

Věk 15-99

1 250 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Kroužek je určen pro všechny starší 15 let. Skákání na trampolínkách za doprovodu motivující hudby je skvělá pohybová aktivita. Podstatou pozitivního dopadu cvičení Jumping® jsou různě náročné kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a také strečinku. Naše lekce ale budou hlavně o radosti z pohybu. Pro každého jumpera máme připravenou originál Jumping® trampolínku s řídítky. Zkušební lekce zdarma. Trampolíny mají nosnost 130 kg. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Jumping kids 1 - Gurťjevova

PO 15:00-16:00

Věk 7-10

850 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-10 let. Skákání na trampolínkách za doprovodu moderní hudby je skvělá pohybová aktivita na rozvoj obratnosti, koordinace, prostorového vnímání, soutěživosti i pohybových návyků. Náš kroužek bude hlavně o radosti z pohybu, nebudou chybět ani pohybové hry a překážková dráha. Pro každé dítě máme připravenou trampolínku. POZOR! Nejedná se o skákání na trampolínách jako v Jump Parku - žádná salta, přemety, koutouly... V jumpingu má každý účastník vlastní trampolínu, na které skáče a kopíruje lektora - jedná se spíše o taneční prvky do rytmu hudby. Neskáčeme ale celou hodinu, hrajeme také spoustu pohybových her a zdoláváme překážkovou dráhu. Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Budeme cvičit kruhové tréninky s použitím pomůcek, které SVČ poskytne k zapůjčení.

Jumping kids 2 - Gurťjevova

ST 15:00-16:00

Věk 7-10

850 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-10 let. Skákání na trampolínkách za doprovodu moderní hudby je skvělá pohybová aktivita na rozvoj obratnosti, koordinace, prostorového vnímání, soutěživosti i pohybových návyků. Náš kroužek bude hlavně o radosti z pohybu, nebudou chybět ani pohybové hry a překážková dráha. Pro každé dítě máme připravenou trampolínku. POZOR! Nejedná se o skákání na trampolínách jako v Jump Parku - žádná salta, přemety, koutouly... V jumpingu má každý účastník vlastní trampolínu, na které skáče a kopíruje lektora - jedná se spíše o taneční prvky do rytmu hudby. Neskáčeme ale celou hodinu, hrajeme také spoustu pohybových her a zdoláváme překážkovou dráhu. Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Budeme cvičit kruhové tréninky s použitím pomůcek, které SVČ poskytne k zapůjčení.

Jumping trampolíny pro děti - Zálom

ČT 16:30-17:30

Věk 8-13

850 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 3 místa

Tento kroužek je určen pro děti od 8 do 13 let. Skákaní na trampolínkách za doprovodu moderní hudby, je skvělá pohybová aktivita na rozvoj obratnosti, koordinace, prostorového myšlení, soutěživosti i pohybových návyků. Náš kroužek je především o radosti z pohybu, vše pod vedením odborného lektora. Trampolínu máme připravenou pro každého. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Kendo - Gurťjevova

ÚT 18:30-20:30

Věk 10-99

800 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Středisko volného času Ostrava-Zábřeh, p.o. nabízí členství v kroužku Kendo. Člen kroužku může navštěvovat pravidelné tréninky klubu Tobukan, kdy se bude učit práci nohou a těla a zdokonalovat se v základech Kendo. Návštěvník kroužku si musí sám zakoupit vybavení - dřevěný meč Bokken a bambusový Shinai, případně oblečení a další výzbroj pro trénování. Pokud se však návštěvník kroužku rozhodne naplno věnovat Kendo, bude mu nabídnuto plné členství v klubu Tobukan. V takovém případě již může čerpat výhody plného členství, které obsahuje metodické cvičení, rozvoj každého jedince osobním přístupem instruktorů a mimo jiné přípravu na technický rozvoj na zkouškách a účast na národních i mezinárodních závodech. Dále může navštěvovat všechny tréninky Kendo i iaido i mimo Středisko volného času. Členství v klubu Tobukan je logickým rozhodnutím každého, kdo chce dosáhnout vlastního pokroku v oblasti Budo, společně se podílet na rozvoji klubu a budovat přátelské vztahy. Ceník plného členství v klubu Tobukan je k dispozici na webu www.iKendo.cz. Něco málo o Kendu: Kendo (cesta meče), je japonské umění boje s mečem. Vzniklo syntézou z několika starých škol boje s mečem Kenjutsu postupně během konce 19. a začátku 20. století. Cvičení Kendo se dělí do dvou oblastí - Shinai Kendo, tedy plnokontaktní cvičení s cvičným mečem Shinaiem a ochrannou výstrojí Bógu, a Kendo Kata, tedy nácvik boje pomocí předem daných sestav pohybů za použití pravých nebo dřevěných mečů. V Kendo se také pořádají zápasy, jap. Shiai. O čem je kroužek: Kroužek je o tom naučit se základy práce těla, meče a techniku, poté je zdokonalit. Ale i o psychické přípravě do zápasů a o základech etikety, popř. pak začít dosahovat na technické stupně (podobně jako třeba judo atd.) V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Keramika - Zálom

ČT 17:00-18:30

Věk 6-15

1 400 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 4 místa

Kroužek je určen pro děti od 6 do 15 let. Děti se naučí kreativně modelovat z keramické hlíny, malovat glazurou, engobami a další dekorativní techniky. Vyzkoušíme si i točení na kruhu a odlitky ze sádry. Těšit se děti mohou také na užitkovou a dekorativní keramiku-květináč, hrnek, vázu, misku, svícen, vánoční i velikonoční dekorace a sošku. Výrobky si děti odnášejí domů. Vše pod vedením pedagogického pracovníka. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Materiál bude vždy připraven před lekcemi k vyzvednutí, výrobky budou vypalovány postupně.

Keramika a točení na kruhu-Zálom

ST 15:30-17:30

Věk 14-99

1 600 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro dospělé, větší děti a nebo rodiče s dětmi. V kroužku si klienti osvojí základní tecniky točení na kruhu a modelování. Naučí se vytočit si různé druhy užitkové keramiky, pracovat s hlínou a výrobky si zdobit. U tohoto kroužku bude probíhat distanční forma výuky.

Keramika dospělí I. - Dubina

ST 15:00-17:00

Věk 18-99

2 200 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

Budete moci tvořit dle svých představ s pomocí zkušené lektorky. Kroužek keramiky rozvíjí jemnou motoriku, manuální zručnost a prostorovou i výtvarnou představivost. Veškeré výrobky si účastníci po vypálení odnáší domů. Při přechodu do distanční formy nebude probíhat online výuka.

Keramika pro děti - Dubina

ČT 15:00-16:30

Věk 6-14

1 400 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro děti ve věku 6-14 let. V tomto kroužku se děti naučí pracovat s keramickou hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování. Kroužek keramiky rozvíjí jemnou motoriku, manuální zručnost a prostorovou i výtvarnou představivost. Veškeré výrobky si děti po vypálení odnáší domů. V případě distanční formy výuky kroužek poběží. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál na recepci SVČ Dubina. Samotná hodina pak poběží online skrze platformu Microsoft Teams. Výrobky k vypálení klient přinese opět na recepci.

Keramika pro děti 1 - Gurťjevova

ÚT 16:00-17:30

Věk 7-15

1 400 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-15 let. V tomto kroužku se děti naučí pracovat s hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování. Kroužek keramiky rozvíjí jemnou motoriku, manuální zručnost a prostorovou i výtvarnou představivost. Veškeré výrobky si děti po vypálení odnáší domů. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál na recepci SVČ Zábřeh. Výrobky k vypálení klient přinese opět na recepci. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Keramika pro děti 2 - Gurťjevova

ČT 16:30-18:00

Věk 7-15

1 400 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-15 let. V tomto kroužku se děti naučí pracovat s hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování. Kroužek keramiky rozvíjí jemnou motoriku, manuální zručnost a prostorovou i výtvarnou představivost. Veškeré výrobky si děti po vypálení odnáší domů. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál na recepci SVČ Zábřeh. Výrobky k vypálení klient přinese opět na recepci. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Keramika pro dospělé - Gurťjevova

ÚT 16:30-18:30

Věk 15-99

2 200 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro dospělé. V tomto kroužku se klienti naučí pracovat s hlínou, modelovat, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování. Veškeré výrobky si klienti po vypálení odnáší domů. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál na recepci SVČ Zábřeh. Výrobky k vypálení klient přinese opět na recepci. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Klubko 1 - Gurťjevova, cvičení s dětmi

PO 09:00-11:00

Věk 2-3

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1,5 - 3 roky. Lektorkou je Míša Kozubková. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem, včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a tělesné výchovy, vedené naším pedagogem. Vše je doplněno herničkou plnou hraček. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - PLATBU I PŘIHLÁŠKU MUSÍ MÍT JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Klubko 1 - Zálom, cvičení s dětmi

ÚT 09:00-11:00

Věk 2-2

900 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Volno

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1,5 - 2 let. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a pohybové části vedené našim pedagogem. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Klubko 2 - Gurťjevova, cvičení s dětmi

ÚT 09:00-11:00

Věk 2-3

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1,5 - 3 roky. Lektorkou je Ľubica Kovářová. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem, včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a tělesné výchovy, vedené naším pedagogem. Vše je doplněno herničkou plnou hraček. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - PLATBU I PŘIHLÁŠKU MUSÍ MÍT JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Klubko 2 - Zálom, cvičení s dětmi

ST 09:00-11:00

Věk 2-3

900 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Volno

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 2 - 3 let. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a pohybové části vedené našim pedagogem. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Klubko 3 - Gurťjevova, cvičení s dětmi

ST 09:00-11:00

Věk 2-3

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1,5 - 3 roky. Lektorkou je Míša Kozubková. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem, včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a tělesné výchovy, vedené naším pedagogem. Vše je doplněno herničkou plnou hraček. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - PLATBU I PŘIHLÁŠKU MUSÍ MÍT JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Klubko 3 - Zálom, cvičení s dětmi

ČT 09:00-11:00

Věk 2-2

900 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 4 místa

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1,5 - 2 let. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a pohybové části vedené našim pedagogem. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Klubko 4 - Gurťjevova, cvičení s dětmi

ST 10:00-12:00

Věk 2-3

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1,5 - 3 roky. Lektorkou je Klára Šídlová. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem, včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a tělesné výchovy, vedené naším pedagogem. Vše je doplněno herničkou plnou hraček. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - PLATBU I PŘIHLÁŠKU MUSÍ MÍT JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Klubko 5 - Gurťjevova, cvičení s dětmi

ČT 09:00-11:00

Věk 2-3

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 1,5 - 3 roky. Lektorkou je Ľubica Kovářová. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem, včetně rozvoje hrubé motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a tělesné výchovy, vedené naším pedagogem. Vše je doplněno herničkou plnou hraček. DO KROUŽKU SE PŘIHLAŠUJÍ DVOJICE - PLATBU I PŘIHLÁŠKU MUSÍ MÍT JAK DÍTĚ, TAK I RODIČ. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kreativ - Gurťjevova

PO 17:30-19:00

Věk 7-15

1 000 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-15 let. Děti se učí netradičním výtvarným technikám jako například batikování, linoryt, malování na textil, sklo, dřevo aj. Těšit se můžete na práci se sádrou, přírodními materiály, textilem, papírem atd. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Veškerý výtvarný materiál Vám bude poskytován na recepci SVČ, a to průběžně podle situace. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kreativ - Zálom

ČT 15:30-17:00

Věk 5-10

1 300 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Obsazeno

Kroužek je vhodný pro děti od 5 do 10 let a je zaměřen na tvoření a kreativitu. Děti si vyzkouší mnoho technik-linoryt, enkaustiku, malbu na sklo, modelovat z keramiky a fima a budou pracovat s různým materiálem. Zjistíme, že ne všechny nepotřebné věci musí skončit v odpadkovém koši, ale že se mohou kreativně využít. Děti budou uplatňovat různé výtvarné techniky i postupy. Vše pod vedením pedagogického pracovníka. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online. Materiál bude vždy připraven před lekcemi k vyzvednutí.

Kytara - mírně pokročilí ml. + začátečníci st. - Gurťjevova

ČT 17:00-18:00

Věk 8-15

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kytara je určená jak pro úplné začátečníky ve věku 10 let a více, tak i pro děti od 8 let, které již na kytaře ovládají základy. V kytarovém kroužku žáci získají potřebné dovednosti ke hře na tento hudební nástroj. Naučí se zde ladění kytary, základní akordy a rytmy, které poté využijí při hře různých trampských a jiných písní. Kytaru má každý hráč svou vlastní. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kytara - mírně pokročilí starší - Gurťjevova

ČT 18:00-19:00

Věk 13-99

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro ty, kdo již navštěvoval kroužek začátečníků v minulých letech a nebo patří ve hře na kytaru mezi pokročilé. V kytarovém kroužku žáci zdokonalují dovednosti ve hře na tento hudební nástroj. Naučí se složitější písně, baré akordy, vybrnkávání atd. Kytaru má každý hráč svou vlastní. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Kytara - začátečníci - Gurťjevova

ČT 16:00-17:00

Věk 7-12

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen kytarovým začátečníkům ve věku od 7-12 let. V kytarovém kroužku žáci získají potřebné dovednosti ke hře na tento hudební nástroj. Naučí se zde ladění kytary, základní akordy a rytmy, které poté využijí při hře různých trampských a jiných písní. Kytaru by měli mít vlastní. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Lego - Gurťjevova

ST 16:00-17:30

Věk 8-13

1 300 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Pojďme si hrát a přitom se naučit jak fungují principy fyziky, stavebnictví atd. Stavět a zkoušet budeme ze stavebnice Lego© Naučíme se komunikovat mezi sebou a pomáhat si. Čekají tě i přednášky se zkušenými staviteli nebo třeba ukázka tvorby modelu z Lega© ve virtuálním světě. Kroužek je zaměřen na : Rozvíjení jemné motoriky Prohlubování dovedností typu trpělivost, spolupráce mezi lidmi Rozvoj kreativity Rozvoj logického myšlení Orientaci ve světě kostek Lego© Kroužek povede člověk co se stavebnicí Lego© zabývá mnoho let. Má velice bohaté zkušenosti jak z území ČR tak i celého světa. Tento člověk nejen že sám staví ale také přednáší, vystavuje, pořádá výstavy a spolupracuje s lidmi co také staví a vystavují. Osobně se účastnil výběrové řízení do pořadu Lego Masters© na svém kontě má světový unikát postavený z kostek Lego© Aktivně se podílí na společných projektech poskládaných lidmi s ČR z kostek Lego© Přijďte si zkusit postavit kousek světa z kostek Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Lezení na umělé stěně 1 - CDU

ST 16:00-17:30

Věk 9-18

1 750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek Lezení na umělé stěně je určen pro začátečníky i mírně pokročilé lezce. Děti získají nezbytné dovednosti pro bezpečný pohyb na umělých stěnách. Zdokonalí se v koordinaci pohybu a vytrénují postřeh. Pokročilí lezci se mohou těšit na techniky používané při skalním lezení. Nově nabité zkušenosti si můžou ověřit na strukturované venkovní umělé stěně. Těšit se můžete na přátelský kolektiv a pohodovou atmosféru. V září, lezecky AHOJ :) Kroužek probíhá na umělé stěně na CDU v Ostravě - Výškovicích. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Lezení na umělé stěně 2 - CDU

ST 17:30-19:00

Věk 9-18

1 750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek Lezení na umělé stěně je určen pro začátečníky i mírně pokročilé lezce. Děti získají nezbytné dovednosti pro bezpečný pohyb na umělých stěnách. Zdokonalí se v koordinaci pohybu a vytrénují postřeh. Pokročilí lezci se mohou těšit na techniky používané při skalním lezení. Nově nabité zkušenosti si můžou ověřit na strukturované venkovní umělé stěně. Těšit se můžete na přátelský kolektiv a pohodovou atmosféru. V září, lezecky AHOJ :) Kroužek probíhá na umělé stěně na CDU v Ostravě - Výškovicích. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Lišáci 2 - cvičení s dětmi - Zálom

PO 17:00-18:00

Věk 4-6

750 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Obsazeno

Kroužek je určen pro děti předškolního věku, nejlépe od 4 do 6 let. Děti se naučí základní pohybové dovednosti a schopnosti. Vše probíhá formou her, říkadel a jednoduchých choreografií pod vedením pedagogického pracovníka. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Lišáci I. - Dubina (pohybový kroužek)

PO 16:00-17:00

Věk 3-4

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

Malí lišáci jsou rychlí, hbití a nikdo je neunaví. Sportovní kroužek pro předškoláky plný pohybu a aktivních her. S dětmi se učíme rozvíjet základní pohybové dovednosti a týmovou spolupráci. Těšte se na opičí dráhy, běhání, skákání, házení s míčem a spoustu legrace. Při přechodu do distanční formy nebude probíhat online výuka.

Lišáci II. - Dubina (pohybový kroužek)

PO 17:15-18:15

Věk 5-6

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední místo!

Malí lišáci jsou rychlí, hbití a nikdo je neunaví. Sportovní kroužek pro předškoláky plný pohybu a aktivních her. S dětmi se učíme rozvíjet základní pohybové dovednosti a týmovou spolupráci. Těšte se na opičí dráhy, běhání, skákání, házení s míčem a spoustu legrace. Při přechodu do distanční formy nebude probíhat online výuka.

Lišáci IV. - Dubina (pohybový kroužek)

ČT 16:00-17:00

Věk 5-6

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

Malí lišáci jsou rychlí, hbití a nikdo je neunaví. Sportovní kroužek pro předškoláky plný pohybu a aktivních her. S dětmi se učíme rozvíjet základní pohybové dovednosti a týmovou spolupráci. Těšte se na opičí dráhy, běhání, skákání, házení s míčem a spoustu legrace. Při přechodu do distanční formy nebude probíhat online výuka.

Lišáci-Cvičení s dětmi - Gurťjevova

PO 16:00-17:00

Věk 4-6

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Malí lišáci jsou rychlí, hbití a nikdo je neunaví. Sportovní kroužek pro předškoláky plný pohybu a aktivních her. S dětmi se učíme rozvíjet základní pohybové dovednosti a týmovou spolupráci. Těšte se na opičí dráhy, běhání, skákání, házení s míčem a spoustu legrace. Kroužek pro děti od 4 do 6 let. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Lukostřelba - Gurťjevova

PO 15:00-16:30

Věk 10-18

1 200 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 3 místa

Pokud jsi obdivoval Robina Hooda, Hawkeye, nebo Arrowa, máš jedinečnou příležitost se naučit střílet z luku. Kurz je zaměřený na několik technik střelby, jako je Britský, Kasai, Mongolský, ale také Maďarský. Dále se dozví účastníci něco o historii zbraně jménem luk a budou znát základy bezpečné manipulace s mechanickou střelnou zbraní. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Malování akryl a olej - děti i dospělí - Dubina

PO 16:45-18:45

Věk 12-99

2 200 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 3 místa

Malování akrylem je jednoduchá technika, kterou zvládne opravdu každý i přesto, že kreslit vůbec neumí. Předlohy jsou k dispozici jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší malíře. Každou předlohu i postup prokonzultujete trpělivou lektorkou, která vás povede krůček po krůčku. Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu jsou v ceně kurzu. Těšíme se na Vás. Odborná lektorka se představuje: EVA FALDYNOVÁ Žiji a tvořím v rodných Václavovicích u Ostravy. Nejsem zaměřena na jeden umělecký směr. Maluji to, co cítím a co mě baví, inspirací je mi především příroda. Nejvíce však miluji olejomalbu, kdy prožívám každý tah ať štětcem nebo špachtlí a ráda vnáším energii do obrazů rukama. Vždy maluji v pozitivním duchu. Miluji barevnost, dotek světla, slunce s přílivem energie, která by měla rozzářit interiéry domova. Malování je mým celoživotním naplněním. Motto: "Uskutečňuji si svůj sen. Věřte, miluji snění….. Jsem členkou Sdružení výtvarníků ČR, aktivní členkou GV- Galerie výtvarníků, V-klub Frýdecko - Místecka a dalších výtvarných skupin pro Českou republiku a v zahraničí. Těší mě, že mohu být součástí a podporou při vytváření novoročenek KONTA BARIÉRY. Svoji tvorbu úspěšně prezentuji jak na samostatných autorských a kolektivních výstavách, na výtvarných salonech, Mezinárodních veletrzích současného umění, v galeriích a dalších veřejných místech, rovněž v zahraničí. Přeji si, aby mé obrazy vyjadřovaly klid, pohodu a pocit naplnění a doufám, že moje tvorba zaujme a potěší Vaši duši. Při přechodu do distanční formy kroužku se náplň nemění. Veškerý výtvarný materiál Vám bude poskytován na recepci SVČ Dubina, a to průběžně podle situace.

Malování akrylem pro děti - Dubina

PO 15:00-16:30

Věk 6-10

1 700 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 2 místa

Kurzy malování pro děti 6-10 let. Děti pojďte se bavit! Čeká nás spoustu zábavy a tvorby. Pro Vaše děti jsou připraveny jedinečné lekce, kde lektor respektuje osobnost a zároveň milým přístupem a bez stresu vede k pěkným výsledkům. Pokud chcete, budou děti kreslit a malovat pod odborným vedením a zábavnou formou. V tomto kurzu lektor rozumí dětem, předkládá nápady a rozvíjí znalosti i dovednosti! Budeme malovat i kreslit různými technikami, malovat na plátno. Co s sebou? Vůbec nic. Veškeré materiály a pomůcky Vám během celého kurzu jsou v ceně kurzu. Kurz probíhá jednou týdně, k dispozici všechny pomůcky a materiál. Vše se podaří, i když děti s tvorbou teprve začínají. Odborná lektorka se představuje: EVA FALDYNOVÁ Žiji a tvořím v rodných Václavovicích u Ostravy. Nejsem zaměřena na jeden umělecký směr. Maluji to, co cítím a co mě baví, inspirací je mi především příroda. Nejvíce však miluji olejomalbu, kdy prožívám každý tah ať štětcem nebo špachtlí a ráda vnáším energii do obrazů rukama. Vždy maluji v pozitivním duchu. Miluji barevnost, dotek světla, slunce s přílivem energie, která by měla rozzářit interiéry domova. Malování je mým celoživotním naplněním. Motto: "Uskutečňuji si svůj sen. Věřte, miluji snění….. Jsem členkou Sdružení výtvarníků ČR, aktivní členkou GV- Galerie výtvarníků, V-klub Frýdecko - Místecka a dalších výtvarných skupin pro Českou republiku a v zahraničí. Těší mě, že mohu být součástí a podporou při vytváření novoročenek KONTA BARIÉRY. Svoji tvorbu úspěšně prezentuji jak na samostatných autorských a kolektivních výstavách, na výtvarných salonech, Mezinárodních veletrzích současného umění, v galeriích a dalších veřejných místech, rovněž v zahraničí. Přeji si, aby mé obrazy vyjadřovaly klid, pohodu a pocit naplnění a doufám, že moje tvorba zaujme a potěší Vaši duši. Při přechodu do distanční formy kroužku se náplň nemění. Veškerý výtvarný materiál Vám bude poskytován na recepci SVČ Dubina, a to průběžně podle situace.

Malý Ševčík - dětský folklorní soubor - Gurťjevova

ÚT 16:00-17:30

Věk 8-15

850 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

V kroužku Malý Ševčík se děti budou učit lidového tance, základní taneční kroky a choreografie pásem z oblasti Valašska. Dále se budou se učit základům prostorové orientace na podium a pohybovým dovednostem, nedílnou součástí kroužku je i zpěv lidových písní. Součástí budou i souborové akce pro děti jako drakiády, den dětí a také vystupování v krojích. V dětské složce je kladen důraz na rozvoj pohybu dětí, který je nezbytný v následném pokračovaní v dospělé složce. Vše je ovšem koncipováno ve velmi úzkém přátelském duchu a dětem přibližujeme lásku k tradicím a folkloru. Děti jsou vedeny zkušenými mentory z řad současných i bývalých tanečníků souboru, často s pedagogickým vzděláním. Co jsme se tedy naučili, to opět předáváme dětem, aby i ony jednou mohly vše předávat dále. Více informací najdete na https://sevcik-mfs.cz/ !! Zápisné za kroužek na 2. pololetí je ve výši 1200,- (350,- pro soubor Ševčík a 850,- pro SVČ). Více informací se dozvíte u lektorky. !! V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Malý Ševčík předškolák - Gurťjevova

ÚT 16:00-17:00

Věk 4-7

750 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

!! Zápisné za kroužek na 2. pololetí je ve výši 1200,- (450,- pro soubor Ševčík a 750,- pro SVČ. Více informací se dozvíte u lektorky. !! V kroužku Malý Ševčík předškolák se děti budou učit lidového tance, základní taneční kroky a choreografie pásem z oblasti Valašska. Dále se budou se učit základům prostorové orientace na podium a pohybovým dovednostem, nedílnou součástí kroužku je i zpěv lidových písní. Součástí budou i souborové akce pro děti jako drakiády, den dětí a také vystupování v krojích. V dětské složce je kladen důraz na rozvoj pohybu dětí, který je nezbytný v následném pokračovaní v dospělé složce. Vše je ovšem koncipováno ve velmi úzkém přátelském duchu a dětem přibližujeme lásku k tradicím a folkloru. Děti jsou vedeny zkušenými mentory z řad současných i bývalých tanečníků souboru, často s pedagogickým vzděláním. Co jsme se tedy naučili, to opět předáváme dětem, aby i ony jednou mohly vše předávat dále. Více informací najdete na https://sevcik-mfs.cz/ V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Minecraft 1 - Gurťjevova

PO 15:00-16:30

Věk 7-15

1 100 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Výuka digitálních dovedností v prostředí Minecraftu pro děti ve věku 7-15 let. Baví Tě počítače a Minecraft? Chceš se naučit základy nebo se dozvědět víc o minecraftích vychytávkách? Kroužek Minecraft je zábavný kroužek, kde se naučíš věci ze světa počítačů, Minecraftu a programování. V kroužku se naučíš rozvíjet svoji kreativitu a naučíš se spolupracovat v týmu na vlastním projektu. Programování a učení se pomocí projektů, hravě a přizpůsobené dětem. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Minecraft 2 - Gurťjevova

PO 16:30-18:00

Věk 7-15

1 100 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 2 místa

Výuka digitálních dovedností v prostředí Minecraftu pro děti ve věku 7-15 let. Baví Tě počítače a Minecraft? Chceš se naučit základy nebo se dozvědět víc o minecraftích vychytávkách? Kroužek Minecraft je zábavný kroužek, kde se naučíš věci ze světa počítačů, Minecraftu a programování. V kroužku se naučíš rozvíjet svoji kreativitu a naučíš se spolupracovat v týmu na vlastním projektu. Programování a učení se pomocí projektů, hravě a přizpůsobené dětem. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Minecraft 3 - Gurťjevova

ÚT 15:30-17:00

Věk 7-15

1 100 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Výuka digitálních dovedností v prostředí Minecraftu pro děti ve věku 7-15 let. Baví Tě počítače a Minecraft? Chceš se naučit základy nebo se dozvědět víc o minecraftích vychytávkách? Kroužek Minecraft je zábavný kroužek, kde se naučíš věci ze světa počítačů, Minecraftu a programování. V kroužku se naučíš rozvíjet svoji kreativitu a naučíš se spolupracovat v týmu na vlastním projektu. Programování a učení se pomocí projektů, hravě a přizpůsobené dětem. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Minecraft 4 - Gurťjevova

ST 16:00-17:30

Věk 7-15

1 100 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Výuka digitálních dovedností v prostředí Minecraftu pro děti ve věku 7-15 let. Baví Tě počítače a Minecraft? Chceš se naučit základy nebo se dozvědět víc o minecraftích vychytávkách? Kroužek Minecraft je zábavný kroužek, kde se naučíš věci ze světa počítačů, Minecraftu a programování. V kroužku se naučíš rozvíjet svoji kreativitu a naučíš se spolupracovat v týmu na vlastním projektu. Programování a učení se pomocí projektů, hravě a přizpůsobené dětem. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Mini Klubko - Zálom, cvičení s dětmi

PO 09:00-11:00

Věk 1-2

900 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Obsazeno

Kroužek je určen pro rodiče a jejich děti ve věku od 10 měsíců do 15 měsíců. Cílem tohoto kroužku je prohloubení sociální vazby mezi rodičem a dítětem včetně rozvoje motoriky a koordinace dítěte. Tento kroužek se skládá z hudební, výtvarné a pohybové části vedené našim pedagogem. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Mladý dřevomodelář - Gurťjevova

ÚT 15:00-17:00

Věk 9-15

1 450 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 2 místa

Kdo by chtěl umět vyrobit ze dřeva vařečku nebo vyřezat zvířátko? V našem dřevařském kroužku se staneš mistrem dřeva. Kroužek je vhodný pro děti ve věku 9-15 let. Děti získají manuální zručnost práce se dřevem a budou vyrábět jednoduché výrobky, nebudou se bát vzít do ruky pilku či kladívko. Budou navrhovat a poté tvořit vlastní modely, které si odnesou domů. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Mladý technik - Gurťjevova

ST 14:30-16:00

Věk 7-14

900 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-14 let. V tomto kroužku se naučíte sestavovat základní elektronické projekty ve stavebnici Boffin. Účastníci si při práci s elektronickou stavebnicí osvojí základy elektroniky, technické zručnosti a informatiky. Ukážeme si základní programování ve Scratchi a základní projekty v laboratorním provedení Arduino. Také si ukážeme základní ovládání a práci s robotem Ozobotem. Distanční forma: Průběh kroužku se zásadně neliší, jen přechází do online prostředí. Obsah lekcí bude práce v online prostředí Scratch, Kahoot a dalších podle domluvy. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

MMA pro začátečníky mladší - Zálom

PO 15:30-16:30

Věk 6-10

1 300 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední místo!

Tréninky povede zkušený bojovník a profesionální trenér II. třídy Bc. Jan Kováč. Více než 20letou praxi v odvětvích karate, juda, řeckořímského zápasu, kickboxu, muay-thai zakončil v disciplíně MMA, ve které aktivně působí posledních 10let. Jeho filozofií je zdravý, komplexní (atletický, gymnastický) rozvoj pohybového aparátu s technickou specializací pro bojové disciplíny ať už ve sportovním či sebeobranném pojetí." U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MMA pro začátečníky starší - Zálom

ST 15:30-16:30

Věk 11-15

1 300 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední místo!

Tréninky povede zkušený bojovník a profesionální trenér II. třídy Bc. Jan Kováč. Více než 20letou praxi v odvětvích karate, juda, řeckořímského zápasu, kickboxu, muay-thai zakončil v disciplíně MMA, ve které aktivně působí posledních 10let. Jeho filozofií je zdravý, komplexní (atletický, gymnastický) rozvoj pohybového aparátu s technickou specializací pro bojové disciplíny ať už ve sportovním či sebeobranném pojetí." U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MMA pro ženy - Zálom

PO 16:30-17:30

Věk 15-99

1 300 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 4 místa

Tréninky povede zkušený bojovník a profesionální trenér II. třídy Bc. Jan Kováč. Více než 20letou praxi v odvětvích karate, juda, řeckořímského zápasu, kickboxu, muay-thai zakončil v disciplíně MMA, ve které aktivně působí posledních 10let. Jeho filozofií je zdravý, komplexní (atletický, gymnastický) rozvoj pohybového aparátu s technickou specializací pro bojové disciplíny ať už ve sportovním či sebeobranném pojetí." U žen se samozřejmě zaměří na kardio a zlepšení fyzické kondice. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Hravá angličtina

ÚT 14:15-15:15

Věk 4-6

750 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Hravá čeština

PÁ 12:45-13:45

Věk 4-6

850 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Keramika mladší

ST 14:15-15:15

Věk 4-6

750 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Keramika starší

ČT 12:45-13:45

Věk 4-6

750 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Kouzelná výtvarka

ST 14:15-15:15

Věk 4-6

650 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Logohrátky 1

PO 12:45-13:45

Věk 4-6

800 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Logohrátky 2

PO 14:15-15:15

Věk 4-6

800 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Malí šikulové

ČT 14:15-15:15

Věk 4-6

650 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Malý badatel a objevitel

ST 12:45-13:45

Věk 4-6

650 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Poslední místo!

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Máme rádi zvířata 1

ÚT 12:45-13:45

Věk 4-6

650 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Poslední místo!

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Máme rádi zvířata 2

ST 12:45-13:45

Věk 4-6

650 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Obsazeno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Pěvecký sbor Ostrčílci

ÚT 12:45-13:45

Věk 4-6

650 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Volno

Kroužek je určen jen pro děti z MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

MŠ Ostrčilova - Zdravé cvičení a jóga pro děti

ÚT 14:15-15:15

Věk 4-6

650 Kč / pololetí

MŠ Ostrčilova

Poslední 4 místa

Kroužky jen pro MŠ Ostrčilova. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Nerf Liga 1 - Gurťjevova

PO 14:30-16:00

Věk 8-15

850 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Kroužek je primárně zaměřený na hry s "Nerfkama" pro děti ve věku 8-15 let. Děti se učí týmové spolupráci a posílení týmového ducha. Hry jsou dynamické, a rychlé. Vlastní "Nerfka" není podmínkou, po domluvě je možnost zapůjčení. Účastníci kroužku, musí mít: vhodnou obuv do tělocvičny, vlastní ochranné brýle ( stačí obyčejné čiré pracovní, nebo ideální se žlutými skly s možnosti upnutí na gumku kolem hlavy) !!! Kroužek připravuje děti na hry v Nerf lize, kde se mohou dále přihlásit v rámci oblastního kola Ostravy. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Nerf Liga 2 - Gurťjevova

ÚT 14:30-16:00

Věk 8-15

850 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Kroužek je primárně zaměřený na hry s "Nerfkama" pro děti ve věku 8-15 let. Děti se učí týmové spolupráci a posílení týmového ducha. Hry jsou dynamické, a rychlé. Vlastní "Nerfka" není podmínkou, po domluvě je možnost zapůjčení. Účastníci kroužku, musí mít: vhodnou obuv do tělocvičny, vlastní ochranné brýle ( stačí obyčejné čiré pracovní, nebo ideální se žlutými skly s možnosti upnutí na gumku klem hlavy) !!! Kroužek připravuje děti na hry v Nerf lize, kde se mohou dále přihlásit v rámci oblastního kola Ostravy. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Pokémon TCG - Gurťjevova

ČT 15:30-16:30

Věk 7-14

1 000 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Pokémon TCG (Trading Card Game) je zábavný kroužek, který propojuje lásku dětí k Pokémonům se strategickou hrou. Během tohoto kroužku se děti naučí pravidla a strategie Pokémon TCG a budou mít příležitost vylepšit své dovednosti prostřednictvím her a soutěží s ostatními účastníky. Navíc, protože karty jsou v angličtině, děti se přirozeně naučí a procvičí anglický jazyk při čtení karet. Kromě toho se děti dozvědí více o různých typech Pokémonů, jejich evoluci a výhodách jednotlivých karet. Kroužek poskytne dětem příležitost rozvíjet komunikační a týmové dovednosti prostřednictvím interakce s ostatními hráči. Je to skvělá příležitost pro děti, aby se společně bavily, sdílely svou vášeň pro Pokémony, rozvíjely strategické myšlení a zdokonalovaly své anglické jazykové schopnosti. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Ptáčata - miniškolička Zálom

PÁ 09:00-12:00

Věk 2-3

3 100 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Obsazeno

Kroužek Miniškolička Ptáčata je určen pro děti ve věku od 2 let do 3 let a probíhá jednou týdně v dopoledních hodinách. Co na děti čeká? - rozvoj sociálních dovedností, adaptace v dětském kolektivu, rozvoj hrubé i jemné motoriky, vybavená herna s didaktickými pomůckami, pohybové hrátky s říkadly a výtvarná činnost se zaměřením na rozvoj fantazie. O děti neustále pečují pedagogické pracovnice. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Rybáři - Gurťjevova

ST 16:00-17:30

Věk 7-15

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro školní děti ve věku 7-15 let. Děti se učí rybařit, chodí i mimo areál. Na konci roku dostanou rybářský průkaz. V rybářském kroužku se učí poznávat rostliny a živočichy, poznávají život u vody, učí se rybářské zákony, ale také montáže a navazování háčku a rybolovné techniky. Možnost účasti na závodech a soutěžích. Hlavním mottem našich malých rybářů je "chyť a pusť". Od 2. pololetí není možné přihlásit dítě, pokud nechodilo již 1. pololetí. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Senior jóga 1 - Gurťjevova

ÚT 09:00-10:00

Věk 60-99

650 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Přihlášení pouze přes lektorku dle jmenného seznamu. Jóga pro seniory je ideální cestou jak zlepšit nejen své fyzické zdraví, ale vyladit i svou mysl do psychické pohody. Lekce jsou vedeny v klidném tempu a vždy se cvičí s ohledem k potřebám jednotlivců. Kromě jógových pozic budeme také využívat prvků flyjogy, cvičení na gym ballech i s dalšími pomůcky apod. Každá lekce bude ukončena relaxací. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Senior jóga 2 - Gurťjevova

ÚT 10:00-11:00

Věk 60-99

650 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Přihlášení pouze přes lektorku dle jmenného seznamu. Jóga pro seniory je ideální cestou jak zlepšit nejen své fyzické zdraví, ale vyladit i svou mysl do psychické pohody. Lekce jsou vedeny v klidném tempu a vždy se cvičí s ohledem k potřebám jednotlivců. Kromě jógových pozic budeme také využívat prvků flyjogy, cvičení na gym ballech i s dalšími pomůcky apod. Každá lekce bude ukončena relaxací. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Senior PC - Gurťjevova

ST 09:00-11:00

Věk 60-99

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

V rámci PC pro seniory si ukážeme základní práci s PC, ovládání emailu a orientace v internetovém prostotu. Budeme se ale také věnovat mobilním telefonům a jejich ovládání a využívání aplikací. Řekneme si něco o sociálních sítích, jak najít zajimavé přednášky, kde se dají sledovat filmy a jak prakticky využívat služby PC a mobilu. Celá lekce probíhá v klidném tempu a je dostatek času na dotazy a opakování. Nemůsí se tak bát ani naprostí začátečníci. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Speciální keramika - pro zdrav.postižené

ÚT 09:00-11:00

Věk 18-99

2 200 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro dospělé osoby s postižením. Mohou se zde přihlásit také dospělé osoby bez postižení, je zde však nutnost respektovat druhé a brát ohledy na znevýhodnění jednotlivců. Při přechodu do distanční formy nebude probíhat online výuka.

Sportovní gymnastika pro začátečníky - Dubina

ST 17:15-18:15

Věk 6-12

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

Pohybový kroužek základů sportovní gymnastiky. Děti se naučí základní pohybové dovednosti a základy gymnastických prvků jako např. kotoul, chůze na kladině, rozštěp, šňůra, provaz, hvězda a jiné. Kroužek bude probíhat pod vedením dvou lektorů – zkušeného pedagogického pracovníka a externistky, která má zkušenosti a znalosti v oboru gymnastiky. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Sporty a z. gymnastiky pro předškoláky - Zálom

ST 16:30-17:30

Věk 5-7

850 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro děti předškolního věku, nejlépe od 5 do 7 let. Děti se naučí základní pohybové dovednosti a schopnosti, např. chytání a házení míče a základy gymnastiky a atletiky. Vše probíhá v tělocvičně a formou hry pod vedením pedagogického pracovníka. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Stardance předškoláci-taneční - Gurťjevova

ČT 17:00-18:00

Věk 4-7

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Je vaše dítě živé a rádo se vlní do rytmu? Tento kroužek bude právě pro něj! Děti se v hodinách kromě krátkých choreografií na moderní hudbu seznámí se základy latinskoamerických tanců, naučí se vnímat rytmus, budou rozvíjet koordinaci, pohybové dovednosti a správné držení těla. Na závěr je bude čekat relaxace formou her. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Stardance starší-taneční - Gurťjevova

ČT 18:00-19:00

Věk 7-12

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 2 místa

Je vaše dítě živé a rádo se vlní do rytmu? Tento kroužek bude právě pro něj! Děti se v hodinách kromě krátkých choreografií na moderní hudbu seznámí se základy latinskoamerických tanců, naučí se vnímat rytmus, budou rozvíjet koordinaci, pohybové dovednosti a správné držení těla. Na závěr je bude čekat relaxace formou her. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Stolní tenis - začátečníci - Gurťjevova

ÚT 16:30-17:30

Věk 7-15

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Kroužek je určen pro děti ve věku 7-15 let. Dětí se seznámí se základy hry stolního tenisu, naučí se základní údery (podání, forhand, backend). Seznámení se se základními pravidly dvouhry a čtyřhry. Budeme hrát hry a menší turnaje, ale také ozvláštňovací hry jako kolotoč, honěná a překážková dráha. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Stolní tenis 1 - Zálom

PO 16:30-17:30

Věk 6-15

950 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední místo!

Kroužek je určen pro děti začatečníky ale i pokročilé ve věku 6-15 let. Dětí se seznámí se základy této hry a se základními údery (podání, forhend, bekhend), útočné i obranné kombinace. Seznámení se základními pravidla dvouhry a čtyřhry. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

Šachy - Gurťjevova

PO 16:00-17:00

Věk 8-16

1 050 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Šachy jsou vhodnou činností pro děti, neboť je učí koncentraci, trpělivosti, rozhodování a na rozdíl od jiných sportů je u nich kladen důraz na duševní rozvoj osobnosti. Lekce se zaměřuji na rozpoznání základních šachových vzorů, které lze nalézt i v partiích těch nejlepších na světě, a praktické hře. Získané dovednosti se následně projevují ve schopnostech kritického myšlení a zodpovědnosti za svá rozhodnutí na i mimo šachovnici. V případě přechodu na distanční výuku kroužek šachu poběží online. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Šití a vyšívání - děti - Gurťjevova

ČT 16:00-17:30

Věk 6-15

1 450 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Volno

Kroužek je určen všem, kdo se rádi kreativně vyjadřují. Děti mohou samostatně docházet od 6 let, kroužek s nimi může navštěvovat také rodič. V kroužku se postupně seznámíme se základy ručních prací: šití, vyšívání, háčkování a drhání, známější pod pojmem makramé. Budou vyrábět ubrousky, látkové hračky, jehelníčky, tašky, háčkované ozdoby a hračky, náramky a dekorační předměty. Budou se věnovat také recyklaci, kdy z nepotřebného oblečení vyrobí třeba nákupní tašku. Kroužek rozvíjí jemnou motoriku, posiluje trpělivost a přináší mnoho praktických dovedností do budoucna. Děti si své výrobky odnášejí po dokončení domů. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Materiál pro výrobu bude vždy připraven na recepci SVČ. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Škola boxu přípravka - Dubina

ČT 17:15-18:15

Věk 8-14

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 4 místa

Kroužek pro kluky i holky od 8-14 let. Trénink je sestaven z pestrých cvičení nízké intenzity, prováděných herní a soutěživou formou, vedoucí k všestrannému rozvoji koordinace, rychlosti, pružnosti a mrštnosti mladých sportovců. Snažíme se přitom zvládnout co největší množství pohybových dovedností a také základy techniky boxu. Kroužek vede oblíbený trenér Petr Maršálek. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Točení na kruhu - děti - Gurťjevova

PO 15:30-17:00

Věk 7-15

1 700 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro děti a délka jedné lekce je 1,5h, aby děti měly dostatečně dlouhý čas na vytvoření i kompletní dozdobení. V kroužku si klienti osvojí základní techniky točení na kruhu a modelování. Vytočí si různé druhy užitkové keramiky, ale i částečně točené obrázky. Klienti se naučí keramiku zdobit. Veškeré výrobky si po vypálení můžete odnést domů. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Točení na kruhu - dospělí 1 - Gurťjevova

PO 17:00-19:00

Věk 15-99

2 500 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro dospělé a délka jedné lekce je 2 h, aby klienti měli dostatečný prostor na tvorbu a kompletní dokončení výrobku. V kroužku si klienti osvojí základní techniky točení na kruhu a modelování. Vytočí si různé druhy užitkové keramiky, ale i částečně točené obrázky. Klienti se naučí keramiku zdobit. Veškeré výrobky si po vypálení můžete odnést domů. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Točení na kruhu - dospělí 2 - Gurťjevova

ST 16:15-18:15

Věk 15-99

2 500 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Kroužek je určen pro dospělé a délka jedné lekce je 2 h, aby klienti měli dostatečný prostor na tvorbu a kompletní dokončení výrobku. V kroužku si klienti osvojí základní techniky točení na kruhu a modelování. Vytočí si různé druhy užitkové keramiky, ale i částečně točené obrázky. Klienti se naučí keramiku zdobit. Veškeré výrobky si po vypálení můžete odnést domů. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Turistický kroužek I. - Na Jízdárně

ÚT 16:30-18:00

Věk 10-14

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

V turistickém kroužku se děti naučí základní práci s mapou, orientací v terénu, uzlovat, šifrovat, poznávat přírodu a hrát různé hry v klubovně i na hřišti. Každé úterý se scházíme v klubovně na adrese Na Jízdárně 2895/18, Moravská Ostrava a o víkendech vyjíždíme mimo Ostravu. V případě přechodu na distanční formu kroužek turistický kroužek poběží online.

Turistický kroužek II. - Na Jízdárně

ST 17:00-18:30

Věk 10-14

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

V turistickém kroužku se děti naučí základní práci s mapou, orientací v terénu, uzlovat, šifrovat, poznávat přírodu a hrát různé hry v klubovně i na hřišti. Každé úterý se scházíme v klubovně na adrese Na Jízdárně 2895/18, Moravská Ostrava a o víkendech vyjíždíme mimo Ostravu. V případě přechodu na distanční formu kroužek turistický kroužek poběží online.

Ukulele - Gurťjevova

ÚT 17:30-18:30

Věk 8-15

850 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední 4 místa

Kroužek je určen pro děti od 8 do 15 let. Chceš umět hrát na ukulele, ale nechceš absolvovat hudební teorii v nauce? V kroužku se nenaučíš koncertní vybrnkávání, ani jak zahrát Vivaldiho. Pokud se ale chceš naučit zahrát Kryštofy, Divokého Billa, Nedvědy, nebo obecně známou píseň Somewhere over the Rainbow a prostě jen tak hrát pro radost, tento kroužek bude pro tebe ten pravý. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

Veselé vaření a pečení - Zálom

ST 16:00-17:30

Věk 7-15

1 300 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 4 místa

Kroužek je určen pro děti od 7 do 12 let, které se nebojí naučit se vařit, péct, a které se chtějí dozvědět více i o tom, jak vést domácnost. Vše pod odborným vedením a hravou veselou formou. Při přechodu do distanční formy výuky, budou lekce realizovány online.

Volejbal - Gurťjevova

ČT 18:00-19:00

Věk 11-15

950 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Volejbalový kroužek pro děti ve věku 11-15 let je ideálním místem pro objevování a rozvoj jejich volejbalových schopností. Naučí se techniky, taktiky a fair play, zatímco se baví a vytvářejí nová přátelství. Zamšříme se na základní techniky volejbalu jako je podání, smečování a blokování. Budou se také zabývat taktikou a strategií, které jim pomohou porozumět hernímu prostoru a efektivně spolupracovat jako tým. Kromě toho se budou zapojovat do různých cvičení a her, které rozvíjejí jejich pohybové schopnosti, rychlost, vytrvalost a koordinaci. Tento kroužek je plný zábavy, soutěží a nezapomenutelných volejbalových zážitků. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Výtvarníček - Dubina

PO 15:00-16:00

Věk 6-10

900 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 3 místa

Baví tě vyrábět? Mě to baví moc, a proto je zde tento výtvarný kroužek. Během našich společných hodin budeme vyrábět, kreslit, stříhat, pracovat s přírodními materiály, tvořit ze samotvrdnoucí hmoty a také například vytvářet obrázky pomocí dechu. Pokud by tě tyto aktivity zajímaly, neváhej se přihlásit. Těším se na tebe. Lektorka Kája Při přechodu do distanční formy kroužku se náplň nemění. Veškerý výtvarný materiál Vám bude poskytován na recepci SVČ Dubina, a to průběžně podle situace.

Výtvarný ateliér pro mladší děti - Dubina

ÚT 15:30-16:30

Věk 6-9

850 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Poslední 3 místa

Hry a hrátky nejen s papírem, tužkou, barvami a štětci. Za použití různorodých a netradičních materiálů budeme zkoušet různé techniky a tvořit zajímavé věci. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Výtvarný ateliér pro starší děti - Dubina

ÚT 17:00-19:00

Věk 10-15

1 000 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Obsazeno

Výtvarné aktivity pro pokročilé. Výuka složitějších technik a postupů – Kroužek je určen již zkušenějším, kteří se chtějí zdokonalit. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Yogínci - Dubina

ÚT 16:45-17:45

Věk 6-10

750 Kč / pololetí

SVČ Dubina

Volno

6-10 let, vhodné pro dívky i chlapce Rád se hýbeš, ale nebaví tě sporty, u kterých nemůžeš popadnout dech? U yogy tě vyčerpání na konci hodiny nečeká. V našem kroužku se naučíš, jak u cvičení správně dýchat, protáhneš se a dopřeješ si relax. Jako bonus získáš partu nových kamarádů a užiješ si legraci. Těším se na tebe, lektorka Marieta. V případě přechodu na distanční formu kroužek poběží online.

Závěsná akrobacie - mírně pokročilí - Gurťjevova

ST 15:00-16:30

Věk 6-13

2 250 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Určeno pro děti, které už závěsnou akrobacii navštěvovaly (min. 1 sezónu). Na této lekci prohloubíme zkušenosti z minulého roku. Pozice dostaneme do vzduchu, přidáme komplikovanější typy šplhů. Rozvedeme základní pozice a přidáme další statické pozice. Zaměříme se na sílu a flexibilitu. Mimo práci s šálou se budeme věnovat taneční průpravě. Požadavky: Double footlocky, single footlock Male nůžky ve vzduchu Žába a Ježíš Ve školním roce 2023/2024 lekce prodlužujeme na 90 minut. Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Na lekcích budeme z pohodlí domova posilovat celé tělo formou pohybových cvičení se zaměřením na rozvoj flexibility a balancu. Součástí online tréninku bude i taneční průprava.

Závěsná akrobacie - pokročilí - Gurťjevova

ST 16:30-18:00

Věk 10-15

2 250 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

Určeno pro děti, které mají se závěsnou akrobacií na šále zkušenosti (min. 2 sezóny). Na této lekci prohloubíme základní dovednosti na šále, naučíme se nové typy šplhu, rozvedeme techniky z minulých ročníků. Naučíme se nové variace a krátké vazby. Seznámíme se s novými přechody mezi jednotlivými prvky. Prohloubíme znalosti základních padaček a přidáme složitější "motačky". Mimo práci s šálou se budeme věnovat taneční přípravě - základy akrobacie, gymnastiky a partneřin. Budeme klást větší důraz na protahování a zvyšování flexibility. Požadavky: Double footlocky - přetáčení Single footlock Žába a Ježíš ve vzduchu Velké nůžky Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Na lekcích budeme z pohodlí domova posilovat celé tělo formou pohybových cvičení se zaměřením na rozvoj flexibility a balancu. Součástí online tréninku bude i taneční průprava.

Závěsná akrobacie - začátečníci - Gurťjevova

ST 14:00-15:00

Věk 6-15

1 800 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Obsazeno

WOW. Tady je všechno možné. Můžete viset hlavou dolů a přitom se houpat na šále. Děti 6-15 let se v lekci naučí základní techniky šplhu na šále a jejich postupné propojování, základní pády. Lekce je rozdělena na tři části: zahřátí celého těla, práce na šále a závěrečná relaxace. Distanční forma: Kroužek přechází do online prostředí. Na lekcích budeme z pohodlí domova posilovat celé tělo formou pohybových cvičení se zaměřením na rozvoj flexibility a balancu. Součástí online tréninku bude i taneční průprava.

Zobcová flétna - Gurťjevova

PO 15:30-16:30

Věk 7-12

800 Kč / pololetí

SVČ Gurťjevova

Poslední místo!

Kroužek je zaměřený pro všechny děti ve věku 7 až 12 let, které láká hra na flétnu. Děti získají potřebné dovednosti ke hře na tento hudební nástroj. Naučí se správný prstoklad, potřebné základy hudební nauky, lehké známé písně, a také jak pracovat s dechem nejen při hře na flétnu. Snažíme se dětem věnovat co nejvíce individuálně, i když se lekce účastní více dětí. Distanční forma: Průběh kroužku se nijak neliší, jen přechází do online prostředí. Kroužek může navštěvovat osoba na vozíčku.

ZŠ Jistebník - Hravé tvoření 1

ČT 13:00-14:00

Věk 6-7

750 Kč / pololetí

ZŠ Jistebník

Obsazeno

Kreativní kroužek pro všechny tvořivé děti 1. a 2. třídy ZŠ Jistebník. Děti si v kroužku vyzkouší různé výtvarné techniky, naučí se pracovat s tradičními i netradičními materiály a pomůckami, vyrobí si mnoho krásných předmětů, dekorací i obrázků. Cílem kroužku je nejen dále rozvíjet kreativitu a samostatnost dětí, ale také naučit je efektivně pracovat s materiálem a vytvořit něco hmotného, co udělá radost tvůrci i okolí. Cena kroužku zahrnuje veškerý použitý materiál a pomůcky. Při přechodu do distanční formy výuky, nebudou lekce realizovány online.

ZŠ Jistebník - Hravé tvoření 2

ČT 14:00-15:00

Věk 8-10

750 Kč / pololetí

ZŠ Jistebník

Poslední místo!

Kreativní kroužek pro všechny tvořivé děti 3. až 5. třídy ZŠ Jistebník. Děti si v kroužku vyzkouší různé výtvarné techniky, naučí se pracovat s tradičními i netradičními materiály a pomůckami, vyrobí si mnoho krásných předmětů, dekorací i obrázků. Cílem kroužku je nejen dále rozvíjet kreativitu a samostatnost dětí, ale také naučit je efektivně pracovat s materiálem a vytvořit něco hmotného, co udělá radost tvůrci i okolí. Cena kroužku zahrnuje veškerý použitý materiál a pomůcky. Při přechodu do distanční formy výuky, nebudou lekce realizovány online.

ZŠ Krmelín - Keramika (lichý týden)

ČT 13:00-15:00

Věk 7-12

800 Kč / pololetí

ZŠ Krmelín

Poslední 2 místa

Kroužek je určen pro děti od 2. ročníku ZŠ Krmelín a bude probíhat každý lichý čtvrtek. V tomto kroužku se děti naučí pracovat s hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování. Na kroužek bude možné se přihlásit během září po domluvě s p. uč. Tylečkovou. V případě distanční formy výuky kroužek poběží a povede jej pedagog ze Střediska volného času. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál. Samotná hodina pak poběží online skrze platformu Microsoft Teams.

ZŠ Krmelín - Keramika (sudý týden)

ČT 13:00-15:00

Věk 7-12

800 Kč / pololetí

ZŠ Krmelín

Obsazeno

Kroužek je určen pro děti od 2. ročníku ZŠ Krmelín a bude probíhat každý sudý čtvrtek. V tomto kroužku se děti naučí pracovat s hlínou, tvořit pěkné a netradiční výrobky a seznámí se s modelářskými technikami i s technikami glazování. V případě distanční formy výuky kroužek poběží a povede jej pedagog ze Střediska volného času. Klienti si budou moci dle předchozí domluvy vyzvednout potřebný materiál. Samotná hodina pak poběží online skrze platformu Microsoft Teams.

ZŠ Krmelín - Lego

PO 14:00-15:30

Věk 7-12

1 000 Kč / pololetí

ZŠ Krmelín

Volno

Pojďme si hrát a přitom se naučit jak fungují principy fyziky, stavebnictví atd. Stavět a zkoušet budeme ze stavebnice Lego© Naučíme se komunikovat mezi sebou a pomáhat si. Když by se povedlo časově zajistit tak by byly i přednášky se zkušenými staviteli. Ukázka tvorby modelu z Lega© ve virtuálním světě Kroužek je zaměřen na : Rozvíjení jemné motoriky Prohlubování dovedností typu trpělivost, spolupráce mezi lidmi Rozvoj kreativity Rozvoj logického myšlení Orientaci ve světě kostek Lego© Kroužek povede člověk co se stavebnicí Lego© zabývá mnoho let. Má velice bohaté zkušenosti jak z území ČR tak i celého světa. Tento člověk nejen že sám staví ale také přednáší, vystavuje, pořádá výstavy a spolupracuje s lidmi co také staví a vystavují. Osobně se účastnil výběrové řízení do pořadu Lego Masters© na svém kontě má světový unikát postavený z kostek Lego© Aktivně se podílí na společných projektech poskládaných lidmi s ČR z kostek Lego© Přijďte si zkusit postavit kousek světa z kostek V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

ZŠ Krmelín - Minecraft

ÚT 13:00-14:30

Věk 7-12

950 Kč / pololetí

ZŠ Krmelín

Obsazeno

Výuka digitálních dovedností v prostředí Minecraftu pro děti ve věku 7-12 let. Baví Tě počítače a Minecraft? Chceš se naučit základy nebo se dozvědět víc o minecraftích vychytávkách? Kroužek Minecraft je zábavný kroužek, kde se naučíš věci ze světa počítačů, Minecraftu a programování. V kroužku se naučíš rozvíjet svoji kreativitu a naučíš se spolupracovat v týmu na vlastním projektu. Programování a učení se pomocí projektů, hravě a přizpůsobené dětem. V případě uzavření SVČ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

ZŠ Krmelín - Nerf liga

ST 13:00-14:00

Věk 7-12

750 Kč / pololetí

ZŠ Krmelín

Poslední místo!

Kroužek je primárně zaměřený na hry s "Nerfkama" pro děti ve věku 7-12 let. Děti se učí týmové spolupráci a posílení týmového ducha. Hry jsou dynamické, a rychlé. Vlastní "Nerfka" není podmínkou, po domluvě je možnost zapůjčení. Účastníci kroužku, musí mít: vhodnou obuv do tělocvičny, vlastní ochranné brýle ( stačí obyčejné čiré pracovní, nebo ideální se žlutými skly s možnosti upnutí na gumku klem hlavy) !!! V případě uzavření SVČ či ZŠ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

ZŠ Mezi stromy - Keramika 1

ÚT 13:00-14:00

Věk 6-10

800 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 2 místa

Tento kroužek keramiky je pro žáky základní školy Mezi stromy. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

ZŠ Mezi stromy - Keramika 2

ÚT 14:00-15:30

Věk 6-10

900 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Volno

Tento kroužek keramiky je pro žáky základní školy Mezi stromy. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

ZŠ Mezi stromy - Míčové sporty 1

ÚT 13:00-14:00

Věk 6-10

750 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 2 místa

Tento kroužek míčových her je pro žáky základní školy Mezi stromy. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

ZŠ Mezi stromy - Míčové sporty 2

ÚT 14:00-15:00

Věk 6-10

750 Kč / pololetí

SVČ Zálom

Poslední 3 místa

Tento kroužek míčových her je pro žáky základní školy Mezi stromy. U tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky.

ZŠ Nová Bělá - Nerf liga

ČT 13:15-14:15

Věk 7-12

750 Kč / pololetí

ZŠ Nová Bělá

Volno

Kroužek je primárně zaměřený na hry s "Nerfkama" pro děti ve věku 7-12 let. Děti se učí týmové spolupráci a posílení týmového ducha. Hry jsou dynamické, a rychlé. Vlastní "Nerfka" není podmínkou, po domluvě je možnost zapůjčení. Účastníci kroužku, musí mít: vhodnou obuv do tělocvičny, vlastní ochranné brýle ( stačí obyčejné čiré pracovní, nebo ideální se žlutými skly s možnosti upnutí na gumku klem hlavy) !!! V případě uzavření SVČ či ZŠ u tohoto kroužku nebude probíhat distanční forma výuky. Lekce budou po znovuotevření nahrazeny, případně bude za neuskutečněné lekce provedena vratka poměrné částky.

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.